Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Střelcová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Zaddem Lotfi
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
60 m 09.45 h Nehvizdy 05.01.2020
150 m 23.14 Praha - Vokovice 13.05.2019
800 m 3:12.63 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.81 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
skok vysoký 1.21 h Praha - Strahov 28.02.2019
skok vysoký 1.15 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019
skok daleký 3.64 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
skok daleký 3.92 h Nehvizdy 05.01.2020
vrh koulí 2kg 09.84 Praha - Eden 17.09.2019
vrh koulí 3kg 08.47 h Nehvizdy 19.01.2020
vrh koulí 3kg 09.53 Praha - Podvinný mlýn 16.06.2020
hod diskem 0,75kg 25.65 Praha - Děkanka 28.06.2021
hod kladivem 3kg 24.57 Praha - Děkanka 27.06.2021
hod oštěpem 500g 20.01 Praha - Děkanka 08.09.2020
pohár rozhlasu 0525 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 35.62 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
pětiboj 1535 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.55 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m 09.39 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 23.14 Praha - Vokovice 13.05.2019
800 m 3:12.63 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.81 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
skok vysoký 1.21 h Praha - Strahov 28.02.2019
skok vysoký 1.15 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019
skok daleký 3.77 h Praha - Strahov 27.02.2019
skok daleký 3.64 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
vrh koulí 2kg 09.84 Praha - Eden 17.09.2019
pohár rozhlasu 0525 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 35.62 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
pětiboj 1535 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 54 Praha - Podvinný Mlýn 1389
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/S03 7 Praha - Podvinný Mlýn 3.90
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S03 2 Praha - Podvinný Mlýn 33.10
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B13 3= Praha - Podvinný Mlýn 09.90
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B06 8 Praha - Podvinný Mlýn 3:17.65
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B11 4 Praha - Podvinný Mlýn 12.99
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Praha - Eden 09.84
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Juliska 09.63
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 150 m/Žkm/B02 7 Praha - Juliska 24.11
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F Praha - Podvinný Mlýn NM
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B04 3 Praha - Podvinný Mlýn 09.51
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 11 Praha - Podvinný Mlýn 08.43
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 20 Praha - Podvinný Mlýn 32.54
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 800 m/Žkm/B01 9 Praha - Pekařka 3:14.08
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Praha - Pekařka 33.95
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Praha - Vokovice 08.41
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 150 m/Žkm/B04 1 Praha - Vokovice 23.14
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 13 Praha - Podvinný mlýn 1535
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/F 13 Praha - Podvinný mlýn 3:12.63
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Praha - Podvinný mlýn 35.62
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/F 14 Praha - Podvinný mlýn 3.64
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 4 Praha - Podvinný mlýn 12.81
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B03 4 Praha - Podvinný mlýn 09.39
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky (Jaroš David, jaros@zsburesova.cz, 773503697) pohár rozhlasu/Žkm 27 Praha - ZŠ Burešova 0525
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky (Jaroš David, jaros@zsburesova.cz, 773503697) hod kriketovým míčkem/Žkm 11= Praha - ZŠ Burešova 32.00
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky (Jaroš David, jaros@zsburesova.cz, 773503697) skok vysoký/Žkm 16 Praha - ZŠ Burešova 1.15
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F 9= Nehvizdy 1.15
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R02 1 Nehvizdy 09.55
28.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm/F 10 Praha - Strahov 1.21
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/F 16 Praha - Strahov 3.77
24.02.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm/F 8 Nehvizdy 3.48
24.02.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm/F 10 Nehvizdy 1.15
20.01.2019 2. oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm Nehvizdy 1.20
20.01.2019 2. oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm 4 Nehvizdy 3.65
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm/F 8 Nehvizdy 1.20
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žkm/R05 2 Nehvizdy 09.62