Karta atleta

Export do excelu
  • Klepáčová Natálie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Lovosice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 14.27 Chomutov 14.08.2018
50 m 08.15 Chomutov 14.08.2018
50 m 08.02 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
60 m 08.88 Ústí nad Labem 01.05.2019
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
100 m 14.48 Bílina 17.08.2019
150 m 21.36 Děčín 16.05.2019
150 m 22.15 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
200 m 29.75 Stará Boleslav 28.08.2019
300 m 46.43 Bílina 18.09.2019
300 m 47.76 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
500 m 1:36.32 Chomutov 14.08.2018
600 m 1:55.0 Lovosice 19.09.2018
800 m 2:37.07 Bílina 17.06.2018
800 m 2:42.31 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
1000 m 3:37.90 Praha - Eden 20.07.2019
1500 m 5:49.54 Stará Boleslav 05.09.2018
1500 m 6:04.74 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
3000 m 13:12.89 Stará Boleslav 13.09.2017
60 m překážek 12.52 Bílina 04.05.2019
sprintérský trojboj 1602 Bílina 17.08.2019
pětiboj 1978 Bílina 04.05.2019
čtyřboj 1563 Lovosice 19.09.2018
trojboj 1860 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
hod diskem 0,75kg 16.58 Stará Boleslav 29.08.2018
hod oštěpem 400g 25.42 Stará Boleslav 21.08.2019
hod kriketovým míčkem 32.26 Bílina 04.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.70 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
skok daleký 4.66 Lovosice 11.09.2019
skok vysoký 1.40 Stará Boleslav 28.08.2019
Přespolní běh 08:34 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.88 Ústí nad Labem 01.05.2019
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
100 m 14.48 Bílina 17.08.2019
150 m 21.36 Děčín 16.05.2019
150 m 22.15 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
200 m 29.75 Stará Boleslav 28.08.2019
300 m 46.43 Bílina 18.09.2019
300 m 47.76 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
800 m 2:45.76 Bílina 04.05.2019
800 m 2:42.31 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
1000 m 3:37.90 Praha - Eden 20.07.2019
60 m překážek 12.52 Bílina 04.05.2019
sprintérský trojboj 1602 Bílina 17.08.2019
pětiboj 1978 Bílina 04.05.2019
hod oštěpem 400g 25.42 Stará Boleslav 21.08.2019
hod kriketovým míčkem 32.26 Bílina 04.05.2019
skok daleký 4.66 Lovosice 11.09.2019
skok vysoký 1.40 Stará Boleslav 28.08.2019
Přespolní běh 08:34 Mladá Boleslav 30.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) dálka/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) výška/Žkm test NM
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) dálka/Žkm 6 Kladno 4.71
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) výška/Žkm 12 Kladno 1.40
21.09.2019 Internationales Herbstmeeting (HSG Turbine Zittau) dálka/Žkm/FA Zittau 4.46
21.09.2019 Internationales Herbstmeeting (HSG Turbine Zittau) výška/Žkm/FA Zittau 1.36
18.09.2019 Finále KP družstev mladšího žactva (AK Bílina) 300 m/Žkm/B01 1 Bílina 46.43
18.09.2019 Finále KP družstev mladšího žactva (AK Bílina) dálka/Žkm Bílina 4.52
11.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (ASK Lovosice) dálka/Žkm/F Lovosice 4.66
11.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (ASK Lovosice) 300 m/Žkm/B01 2 Lovosice 46.82
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Žkm Stará Boleslav 1.40
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B04 4 Stará Boleslav 21.78
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B02 3 Stará Boleslav 29.75
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Stará Boleslav 47.34
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Stará Boleslav 08.95
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 400g/Žkm Stará Boleslav 25.42
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žkm Stará Boleslav 4.57
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/Ž 22 Bílina 1602
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B06 5 Bílina 08.98
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B06 3 Bílina 14.48
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B06 4 Bílina 29.75
20.07.2019 Zlatá desítka Emila Zátopka (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.) 1000 m/Žky mix Praha - Eden 3:37.90
13.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/Žkm/B01 1 Ústí nad Labem 21.38
13.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (Athletic club Ústí nad Labem) 300 m/Žkm/B01 2 Ústí nad Labem 46.68
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 150 m/Žkm Říčany 21.47
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žkm Říčany 08.90
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 300 m/Žkm Říčany 47.23
19.05.2019 Krajský přebor ÚKAS mladšího žactva a elévstva (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/Žkm/B01 4 Ústí nad Labem 47.06
19.05.2019 Krajský přebor ÚKAS mladšího žactva a elévstva (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/Žkm/B01 6 Ústí nad Labem 21.72
16.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (ASK Děčín) 300 m/Žkm/B01 2 Děčín 47.33
16.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (ASK Děčín) 150 m/Žkm/B05 1 Děčín 21.36
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) pětiboj/Žkm 5 Bílina 1978
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) kriket/Žkm 4 Bílina 32.26
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) dálka/Žkm 4 Bílina 4.17
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 60 m př./Žkm/B03 3 Bílina 12.52
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 60 m/Žkm/B03 3 Bílina 09.08
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Žkm/B03 1 Bílina 2:45.76
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/Ž/B04 1 Ústí nad Labem 08.88
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/Ž/B03 4 Ústí nad Labem 21.34
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/Ž/B03 1 Ústí nad Labem 47.40
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B09 1 Bílina 09.01
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B09 2 Bílina 47.69
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 46 Mladá Boleslav 08:34
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Jablonec nad Nisou 47.76
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B02 3 Jablonec nad Nisou 08.48
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 800 m/Žkm 5 Jablonec nad Nisou 2:42.31
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žkm/B07 1 Jablonec nad Nisou 22.15