Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Klepáčová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Lovosice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 14.27 Chomutov 14.08.2018
50 m 08.02 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
50 m 08.15 Chomutov 14.08.2018
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
60 m 08.59 Lovosice 01.06.2020
100 m 13.87 Praha - Eden 31.07.2020
150 m 22.15 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 20.91 Ústí nad Labem 11.06.2020
200 m 29.75 Stará Boleslav 28.08.2019
300 m 47.26 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 45.55 Děčín 21.06.2020
500 m 1:36.32 Chomutov 14.08.2018
600 m 1:55.0 Lovosice 19.09.2018
800 m 2:37.07 Bílina 17.06.2018
800 m 2:42.31 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
1000 m 3:37.90 Praha - Eden 20.07.2019
1500 m 6:04.74 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
1500 m 5:49.54 Stará Boleslav 05.09.2018
3000 m 13:12.89 Stará Boleslav 13.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.52 Bílina 05.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.03 h Český Brod 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.30 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok vysoký 1.47 h Český Brod 14.12.2019
skok vysoký 1.40 Bílina 04.06.2020
skok daleký 4.89 h Praha - Juliska 06.02.2020
skok daleký 4.98 Děčín 21.06.2020
hod diskem 0,75kg 16.58 Stará Boleslav 29.08.2018
hod oštěpem 400g 25.42 Stará Boleslav 21.08.2019
hod oštěpem 500g 24.67 Lovosice 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 32.26 Bílina 05.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.70 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
pětiboj 1978 Bílina 05.05.2019
čtyřboj 1563 Lovosice 19.09.2018
trojboj 1860 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
sprintérský trojboj 1602 Bílina 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
60 m 08.88 Ústí nad Labem 01.05.2019
100 m 14.48 Bílina 17.08.2019
150 m 22.15 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 21.36 Děčín 16.05.2019
200 m 29.75 Stará Boleslav 28.08.2019
300 m 47.76 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
300 m 46.43 Bílina 18.09.2019
800 m 2:42.31 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
800 m 2:45.76 Bílina 05.05.2019
1000 m 3:37.90 Praha - Eden 20.07.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.52 Bílina 05.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.03 h Český Brod 14.12.2019
skok vysoký 1.40 Kladno 29.09.2019
skok vysoký 1.47 h Český Brod 14.12.2019
skok daleký 4.66 Lovosice 11.09.2019
skok daleký 4.59 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
hod oštěpem 400g 25.42 Stará Boleslav 21.08.2019
hod kriketovým míčkem 32.26 Bílina 05.05.2019
pětiboj 1978 Bílina 05.05.2019
sprintérský trojboj 1602 Bílina 17.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) skok daleký/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) skok vysoký/Žkm test NM
21.12.2019 Lounská vánoční laťka 2019 (ASK ELNA Počerady) skok vysoký/Žkm Louny 1.45
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 7 Český Brod 12.03
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 4= Český Brod 08.79
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.44
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm Český Brod 1.47
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B1 6 Jablonec nad Nisou 48.86
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R5 1 Jablonec nad Nisou 08.82
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm/FA 9 Jablonec nad Nisou 4.59
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 4 Český Brod 08.75
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 7 Český Brod 12.21
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.61
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm Český Brod 1.36
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) skok daleký/Žkm 6 Kladno 4.71
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) skok vysoký/Žkm 12 Kladno 1.40
21.09.2019 Internationales Herbstmeeting (HSG Turbine Zittau) skok daleký/Žkm/FA Zittau 4.46
21.09.2019 Internationales Herbstmeeting (HSG Turbine Zittau) skok vysoký/Žkm/FA Zittau 1.36
18.09.2019 Finále KP družstev mladšího žactva (AK Bílina) 300 m/Žkm/B01 1 Bílina 46.43
18.09.2019 Finále KP družstev mladšího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žkm Bílina 4.52
11.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (ASK Lovosice) skok daleký/Žkm/F Lovosice 4.66
11.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (ASK Lovosice) 300 m/Žkm/B01 2 Lovosice 46.82
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm Stará Boleslav 1.40
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B04 4 Stará Boleslav 21.78
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B02 3 Stará Boleslav 29.75
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Stará Boleslav 47.34
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Stará Boleslav 08.95
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Stará Boleslav 25.42
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm Stará Boleslav 4.57
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/Ž 22 Bílina 1602
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B06 5 Bílina 08.98
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B06 3 Bílina 14.48
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B06 4 Bílina 29.75
20.07.2019 Zlatá desítka Emila Zátopka (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.) 1000 m/Žky mix Praha - Eden 3:37.90
13.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/Žkm/B01 1 Ústí nad Labem 21.38
13.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (Athletic club Ústí nad Labem) 300 m/Žkm/B01 2 Ústí nad Labem 46.68
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 150 m/Žkm Říčany 21.47
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žkm Říčany 08.90
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 300 m/Žkm Říčany 47.23
19.05.2019 Krajský přebor ÚKAS mladšího žactva a elévstva (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/Žkm/B01 4 Ústí nad Labem 47.06
19.05.2019 Krajský přebor ÚKAS mladšího žactva a elévstva (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/Žkm/B01 6 Ústí nad Labem 21.72
16.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (ASK Děčín) 300 m/Žkm/B01 2 Děčín 47.33
16.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (ASK Děčín) 150 m/Žkm/B05 1 Děčín 21.36
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) pětiboj/Žkm 5 Bílina 1978
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Bílina 32.26
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žkm 4 Bílina 4.17
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Bílina 12.52
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 60 m/Žkm/B03 3 Bílina 09.08
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Žkm/B03 1 Bílina 2:45.76
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/Ž/B04 1 Ústí nad Labem 08.88
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/Ž/B03 4 Ústí nad Labem 21.34
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/Ž/B03 1 Ústí nad Labem 47.40
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B09 1 Bílina 09.01
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B09 2 Bílina 47.69
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 46 Mladá Boleslav 08:34
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Jablonec nad Nisou 47.76
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B02 3 Jablonec nad Nisou 08.48
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 800 m/Žkm 5 Jablonec nad Nisou 2:42.31
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žkm/B07 1 Jablonec nad Nisou 22.15