Karta atleta

Export do excelu
  • Keberlová Adéla
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Kateřina Toová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.04 Brno 09.09.2019
60 m 10.05 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
800 m 3:03.71 Frýdek-Místek 01.05.2019
800 m 3:00.46 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
1500 m 6:16.59 Frýdek-Místek 06.09.2018
60 m překážek 14.64 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 0864 Ostrava - Poruba 05.05.2019
hod oštěpem 400g 20.30 Frýdek Místek 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.68 Frýdek-Místek 17.06.2019
vrh koulí 2kg 06.66 Frýdek-Místek 01.05.2019
skok daleký 3.16 Frýdek-Místek 21.06.2018
skok daleký 3.51 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
Přespolní běh 0:03:42 Poruba - Porubská 21.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 3:00.46 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 3.51 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
Přespolní běh 0:03:42 Poruba - Porubská 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R08 8 Ostrava - Vítkovice 10.05
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B02 4 Ostrava - Vítkovice 3:00.80
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 22 Šumperk 15.57
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm/F 20 Šumperk 35.91
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KD 24 Brno 3.39
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KA 25= Brno 37.45
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R18 7 Brno 10.04
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F 12 Frýdek-Místek 38.07
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 12 Frýdek-Místek 19.56
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 15 Frýdek-Místek 17.39
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F 5 Frýdek-Místek 40.68
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 10 Třinec 39.08
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm 14 Třinec 19.21
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 13 Opava 37.26
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) oštěp 400g/Žkm 14 Opava 17.50
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 9 Frýdek Místek 35.57
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm/F 13 Frýdek Místek 6:40.52
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm 9 Frýdek Místek 20.30
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm 15 Ostrava - Poruba 0864
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Ostrava - Poruba 3:14.71
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žkm Ostrava - Poruba 35.29
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žkm 15 Ostrava - Poruba 2.97
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B02 6 Ostrava - Poruba 11.12
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žkm/B02 3 Ostrava - Poruba 14.88
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 17 Frýdek-Místek 06.66
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 24 Frýdek-Místek 32.74
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm 24 Frýdek-Místek 3:03.71