Karta atleta

Export do excelu
  • Brabcová Veronika
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 09.19 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 23.12 Praha - Podvinný mlýn 5.6.2018
150 m 22.53 h Praha - Strahov 27.2.2019
600 m 2:17.3 Roztoky 9.5.2019
800 m 3:15.42 Praha - Radotín 4.5.2019
60 m překážek 11.93 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
60 m překážek 12.57 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
pohár rozhlasu 0009 Roztoky 9.5.2019
pětiboj 1577 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 29.02 Praha - Eden 26.4.2019
vrh koulí 2kg 09.51 Praha - Vokovice 18.6.2019
skok daleký 3.66 Praha - Děkanka 31.5.2018
skok daleký 3.31 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok vysoký 1.10 Praha - Juliska 13.5.2019
Přespolní běh 5:24.8 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.79 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 09.19 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 21.67 Praha - Vokovice 18.6.2019
150 m 22.53 h Praha - Strahov 27.2.2019
600 m 2:17.3 Roztoky 9.5.2019
800 m 3:15.42 Praha - Radotín 4.5.2019
60 m překážek 11.93 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
pohár rozhlasu 0009 Roztoky 9.5.2019
pětiboj 1577 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 29.02 Praha - Eden 26.4.2019
vrh koulí 2kg 09.51 Praha - Vokovice 18.6.2019
skok daleký 3.91 Praha - Děkanka 30.5.2019
skok vysoký 1.10 Praha - Juliska 13.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm Praha - Vokovice 09.51
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Vokovice 21.67
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R01 3 Praha - Podvinný Mlýn 08.85
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FB 6 Praha - Podvinný Mlýn 09.12
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/FC 5 Praha - Podvinný Mlýn 12.03
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/R04 3 Praha - Podvinný Mlýn 11.93
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) dálka/Žkm 4 Praha - Děkanka 3.91
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B01 3 Praha - Děkanka 12.72
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Juliska 08.96
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) výška/Žkm 15 Praha - Juliska 1.10
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B02 1 Praha - Děkanka 08.79
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) poharR/Žkm 4= Roztoky 0009
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 60 m/Žkm 4 Roztoky 08.7
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 600 m/Žkm 18 Roztoky 2:17.3
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm Praha - Radotín 1543
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Radotín 08.94
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) 800 m/Žkm 7 Praha - Radotín 3:15.42
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B01 2 Praha - Radotín 12.22
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) kriket/Žkm 6 Praha - Radotín 26.06
04.05.2019 Oddílový pětiboj SpS (SC Radotín Praha) dálka/Žkm 8 Praha - Radotín 3.42
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 43 Praha - Eden 1577
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F01 22 Praha - Eden 29.02
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F01 20 Praha - Eden 3.66
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B02 4 Praha - Eden 12.60
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B03 1 Praha - Eden 08.92
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B03 12 Praha - Eden 3:16.07
06.04.2019 Klubové závody (ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Černošice 08.8
06.04.2019 Klubové závody (ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s.) dálka/Žkm/F Černošice NM
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R08 3 Praha - Strahov 09.19
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/R02 3 Praha - Strahov 22.53
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 6 Praha - Stromovka 09.26
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B30 3 Praha - Stromovka 22.80