Karta atleta

Export do excelu
  • Seidlová Michaela
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Petr Mička
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.18 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
60 m 09.29 Opava 23.4.2019
60 m 09.50 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 24.24 Frýdek Místek 14.5.2019
800 m 3:22.28 Opava 23.4.2019
60 m překážek 13.82 Opava 23.5.2019
60 m překážek 14.63 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
pětiboj 1095 Opava 23.4.2019
hod kriketovým míčkem 17.68 Opava 26.4.2018
vrh koulí 2kg 05.04 Opava 23.5.2019
skok daleký 3.61 Opava 23.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.18 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
60 m 09.29 Opava 23.4.2019
60 m 09.95 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
150 m 24.24 Frýdek Místek 14.5.2019
800 m 3:22.28 Opava 23.4.2019
60 m překážek 13.82 Opava 23.5.2019
60 m překážek 14.86 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
pětiboj 1095 Opava 23.4.2019
hod kriketovým míčkem 16.20 Opava 23.4.2019
vrh koulí 2kg 05.04 Opava 23.5.2019
skok daleký 3.61 Opava 23.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 54 Třinec 3.44
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B05 6 Třinec 14.08
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B04 3 Třinec 09.38
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 21 Opava 05.04
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 27 Opava 3.61
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B05 6 Opava 13.82
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B04 6 Frýdek Místek 14.09
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 6 Frýdek Místek 09.52
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B06 6 Frýdek Místek 24.24
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žkm 26 Opava 1095
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 43 Opava 16.20
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 25 Opava 3.47
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B03 3 Opava 14.09
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B04 1 Opava 09.29
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B02 12 Opava 3:22.28
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B03 2 Opava - ZŠ Englišova 14.86
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 50 m/Žkm/B10 1 Opava - ZŠ Englišova 08.18
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B03 2 Opava - ZŠ Englišova 09.95