Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Hejdová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický školní klub Mazurská, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.10 h Praha - Stromovka 08.01.2020
60 m 08.80 Praha - Jeseniova 17.06.2020
150 m 23.00 Praha - Jeseniova 18.09.2019
150 m 22.31 h Praha - Stromovka 08.01.2020
300 m 54.27 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m 50.57 Praha - Jeseniova 17.06.2020
800 m 3:26.27 Praha - Stromovka 14.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.29 Praha - Jeseniova 29.05.2019
200 m překážek (0.76) 36.8 Praha - ZŠ Mazurská 11.06.2020
skok vysoký 1.23 Praha - Jeseniova 17.06.2019
skok daleký 3.60 Praha - Jeseniova 29.05.2019
vrh koulí 3kg 07.86 Praha - Jeseniova 17.06.2020
hod oštěpem 500g 11.19 Praha - ZŠ Mazurská 11.06.2020
hod kriketovým míčkem 23.15 Praha - Stromovka 14.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.06 Praha - Jeseniova 17.06.2019
150 m 23.00 Praha - Jeseniova 18.09.2019
300 m 54.27 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 3:26.27 Praha - Stromovka 14.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.29 Praha - Jeseniova 29.05.2019
skok vysoký 1.23 Praha - Jeseniova 17.06.2019
skok daleký 3.60 Praha - Jeseniova 29.05.2019
hod kriketovým míčkem 23.15 Praha - Stromovka 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žkm 51 Praha - ZŠ Pošepného 0:05:48
18.09.2019 Finále "C" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm/F Praha - Jeseniova NM
18.09.2019 Finále "C" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B03 1 Praha - Jeseniova 23.00
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Přátelství NM
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žkm/B02 3 Praha - Přátelství 09.30
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm 5= Praha - Jeseniova 1.23
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 09.06
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/F 11 Praha - Jeseniova 3.60
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 13.29
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 12 Praha - Stromovka 23.15
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B02 8 Praha - Stromovka 3:26.27
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B08 2 Praha - Jeseniova 09.34
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 33 Praha - Vítkov 0:05:10
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B22 5 Praha - Stromovka 54.27