Karta atleta

Export do excelu
  • Šandorová Kristýna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Iveta Myslivcová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.40 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
60 m 09.13 h Ostrava 20.02.2018
300 m 53.19 Frýdek-Místek 21.06.2018
800 m 2:49.89 Ostrava 04.06.2018
800 m 2:54.46 h Ostrava 21.01.2018
1500 m 5:58.85 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek 13.10 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
pětiboj 1648 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
hod diskem 0,75kg 33.51 Praha - Eden 05.10.2019
hod oštěpem 400g 32.36 Frýdek-Místek 05.09.2019
hod oštěpem 500g 23.56 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 55.26 Brno 09.09.2019
vrh koulí 2kg 11.86 Frýdek-Místek 25.09.2019
vrh koulí 2kg 10.81 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
vrh koulí 3kg 08.72 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok daleký 4.10 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok vysoký 1.20 Opava 10.05.2018
skok vysoký 1.25 h Ostrava - Vítkovice 23.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.40 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
60 m 09.28 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
800 m 3:15.48 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
1500 m 6:30.41 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
60 m překážek 13.10 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
pětiboj 1648 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
hod diskem 0,75kg 33.51 Praha - Eden 05.10.2019
hod oštěpem 400g 32.36 Frýdek-Místek 05.09.2019
hod oštěpem 500g 23.56 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 55.26 Brno 09.09.2019
vrh koulí 2kg 11.86 Frýdek-Místek 25.09.2019
vrh koulí 2kg 10.81 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
vrh koulí 3kg 08.72 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok daleký 4.10 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok vysoký 1.25 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) disk 0,75kg/Žky Praha - Eden 33.51
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 2kg/Žkm Vyškov 11.29
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 400g/Žkm 9 Vyškov 28.65
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) disk 0,75kg/Žky Frýdek-Místek 31.09
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm Frýdek-Místek 11.86
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm Frýdek-Místek 28.67
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) kriket/Žkm/F Hranice 53.86
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Hranice 11.60
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 0,75kg/Žky/F 7 Uherské Hradiště 26.33
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F 17 Uherské Hradiště 23.56
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 3kg/Žky/F 11 Uherské Hradiště 08.72
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KA 4 Brno 55.26
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/FA 7 Brno 50.95
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F Frýdek-Místek 51.47
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Frýdek-Místek 11.53
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Frýdek-Místek 32.36
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 10.92
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) oštěp 400g/Žkm Ostrava - Vítkovice 29.69
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Frýdek-Místek 28.95
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Frýdek-Místek 10.51
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F 8= Frýdek-Místek 39.99
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm Třinec 09.50
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm Třinec 50.64
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm Třinec 32.02
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm Třinec 48.95
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm Třinec 10.42
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm Třinec 30.43
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 10 Opava 38.62
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) oštěp 400g/Žkm Opava 30.44
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm Opava 11.01
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 5 Frýdek Místek 37.34
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm Frýdek Místek 10.58
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm Frýdek Místek 28.59
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B1 3 Ostrava - Vítkovice 09.40
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 2 Ostrava - Vítkovice 13.10
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B2 9 Ostrava - Vítkovice 3:15.48
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm Ostrava - Vítkovice 4.10
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žkm Ostrava - Vítkovice 41.27
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žkm 4 Ostrava - Vítkovice 1648
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm Frýdek-Místek 11.04
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 6 Frýdek-Místek 44.40
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm 4 Ostrava - Vítkovice 10.60
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 10.81
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 4 Ostrava - Vítkovice 08.74
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 11 Ostrava - Vítkovice 6:30.41
23.01.2019 Halový skokan mladšího žactva (oddílový přebor) - pouze pro závodníky AK SSK Vítkovice (SSK Vítkovice z.s.) výška/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 1.25
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 07.45
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R13 2 Ostrava - Vítkovice 09.28
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žkm 11 Ostrava - Vítkovice 1.25