Karta atleta

Export do excelu
  • Krumphanzlová Zuzana
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér Kateřina Jindřichová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.7 h Praha - Juliska 24.1.2019
150 m 21.17 Praha - Děkanka 30.5.2019
300 m 46.75 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
300 m 46.71 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:53.54 h Praha-Stromovka 1.12.2018
800 m 2:46.81 Praha - Juliska 13.5.2019
800 m 2:50.44 h Praha - Stromovka 9.1.2019
60 m překážek 11.94 Praha - Vokovice 18.6.2019
60 m překážek 11.75 h Praha-Stromovka 1.12.2018
pohár rozhlasu 1051 Stadion Přátelství 9.5.2019
pětiboj 1624 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 21.05 Praha - Eden 26.4.2019
skok daleký 3.57 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
skok daleký 3.94 h Praha - Juliska 24.1.2019
skok vysoký 1.31 Stadion Přátelství 9.5.2019
skok vysoký 1.26 h Praha - Strahov 26.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.7 h Praha - Juliska 24.1.2019
150 m 21.17 Praha - Děkanka 30.5.2019
300 m 46.75 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
300 m 46.71 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 2:46.81 Praha - Juliska 13.5.2019
800 m 2:50.44 h Praha - Stromovka 9.1.2019
60 m překážek 11.94 Praha - Vokovice 18.6.2019
60 m překážek 11.97 h Praha - Stromovka 16.1.2019
pohár rozhlasu 1051 Stadion Přátelství 9.5.2019
pětiboj 1624 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 21.05 Praha - Eden 26.4.2019
skok daleký 4.09 Praha - Vokovice 18.6.2019
skok daleký 3.94 h Praha - Juliska 24.1.2019
skok vysoký 1.31 Stadion Přátelství 9.5.2019
skok vysoký 1.26 h Praha - Strahov 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Eden 08.99
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Eden 21.90
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) dálka/Žkm 4 Praha - Vokovice 4.09
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B05 1 Praha - Vokovice 11.94
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B01 6 Praha - Podvinný Mlýn 21.71
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B04 4 Praha - Podvinný Mlýn 46.75
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm Praha - Děkanka NM
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B05 1 Praha - Děkanka 21.17
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) kriket/Žkm 18= Praha - Juliska 20.79
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Juliska 2:46.81
10.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žkm/F 4 Praha - Vinohrady 1.25
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žkm/B01 3 Praha - Děkanka 46.95
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B02 5 Praha - Děkanka 08.99
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 13, Kategorie III. (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) poharR/Žkm Stadion Přátelství 1051
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 13, Kategorie III. (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) 60 m/Žkm/B01 1 Stadion Přátelství 08.75
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 13, Kategorie III. (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) výška/Žkm 1= Stadion Přátelství 1.31
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žkm Praha - Vinohrady 4.03
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 40 Praha - Eden 1624
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F01 41 Praha - Eden 21.05
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F01 12 Praha - Eden 3.85
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B02 2 Praha - Eden 11.95
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 2 Praha - Eden 09.06
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B03 9 Praha - Eden 3:10.21
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žkm/B01 3 Praha - Strahov 46.77
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R07 1 Praha - Strahov 08.83
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/FB Praha - Strahov 08.73
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) výška/Žkm/F MS Praha - Strahov 1.26
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žkm 6 Praha - Juliska 3.94
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/FB Praha - Juliska 08.78
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R08 2 Praha - Juliska 08.7
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 5 Praha - Stromovka 11.97
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B20 1 Praha - Stromovka 46.71
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B17 1 Praha - Stromovka 09.06
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B3 5 Praha - Stromovka 2:50.44