Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Fusková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Horák Jan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 h Olomouc 17.01.2020
60 m 09.14 Uherské Hradiště 16.05.2020
150 m 22.30 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 22.15 Uherské Hradiště 17.04.2019
300 m 46.31 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
600 m 1:52.57 Uherské Hradiště 18.09.2019
800 m 2:32.39 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
800 m 2:24.41 Olomouc 04.07.2020
1000 m 3:18.3 Holešov 17.11.2019
1500 m 5:08.41 h Praha - Stromovka 29.02.2020
1500 m 5:07.66 Zlín 27.05.2020
2000 m 7:27.6 Holešov 21.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.82 Zlín 05.06.2019
skok daleký 4.50 Uherské Hradiště 09.06.2020
vrh koulí 2kg 07.83 Uherské Hradiště 01.06.2019
hod oštěpem 400g 24.91 Zlín 04.09.2019
pohár rozhlasu 1105 Uherské Hradiště 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.72 Hranice 22.09.2019
hod plným míčem 2kg 05.80 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 1918 Otrokovice 25.04.2019
čtyřboj 0004 Uherské Hradiště 18.09.2019
30 m 05.30 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.33 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
60 m 09.20 Holešov 01.05.2019
150 m 22.30 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 22.15 Uherské Hradiště 17.04.2019
300 m 46.31 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
600 m 1:52.57 Uherské Hradiště 18.09.2019
800 m 2:35.54 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
800 m 2:33.64 Uherské Hradiště 01.06.2019
1000 m 3:18.3 Holešov 17.11.2019
1500 m 5:13.25 Hranice 22.09.2019
1500 m 5:16.74 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.82 Zlín 05.06.2019
skok daleký 4.18 Holešov 01.05.2019
vrh koulí 2kg 07.83 Uherské Hradiště 01.06.2019
hod oštěpem 400g 24.91 Zlín 04.09.2019
pohár rozhlasu 1105 Uherské Hradiště 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.72 Hranice 22.09.2019
pětiboj 1918 Otrokovice 25.04.2019
čtyřboj 0004 Uherské Hradiště 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žkm 6 Uherské Hradiště 05.12
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod plným míčem 2kg/Žkm 7= Uherské Hradiště 05.90
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm Ostrava - Vítkovice 5:16.74
17.11.2019 Běh 17. listopadu (Atletika Holešov, z.s.) 1000 m/Žkm Holešov 3:18.3
13.10.2019 Slovácký běh (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) Přespolní běh/Žkm Uherské Hradiště 0:03:34
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žky/F Praha - Eden 5:17.71
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 13 Hranice 41.72
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Žkm/F Hranice 5:13.25
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žkm/F Uherské Hradiště 4.28
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Uherské Hradiště 40.45
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) čtyřboj/Žkm 1= Uherské Hradiště 0004
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žkm/B03 7 Uherské Hradiště 09.59
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 600 m/Žkm/B03 1 Uherské Hradiště 1:52.57
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Žky Uherské Hradiště 5:13.56
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KA 20 Brno 40.27
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R13 5 Brno 22.59
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B2 3 Brno 2:33.70
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 1500 m/Žky/F MS Otrokovice 5:18.22
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Zlín 24.91
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žkm Zlín 2:35.30
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/R3 6 Jablonec nad Nisou 46.31
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Zlín 07.18
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Zlín 11.82
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 300 m/Žkm/B02 1 Zlín 47.60
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 2kg/Žkm Uherské Hradiště 07.83
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Ž Uherské Hradiště 2:33.64
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B01 7 Zlín 23.19
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/F Zlín 2:36.60
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm 9 Uherské Hradiště 1105
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 600 m/Žkm/B01 1 Uherské Hradiště 1:56.46
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 16 Uherské Hradiště 33.62
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok daleký/Žkm/F 19 Uherské Hradiště 3.81
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Olomouc 2:47.50
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žkm 10 Olomouc 4.11
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žkm/F MS Břeclav 2:37.41
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 1000 m/Žky Holešov 3:31.90
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) skok daleký/Žkm 4 Holešov 4.18
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/Žkm Holešov 09.20
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 7 Otrokovice 1918
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm Otrokovice 2:41.80
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Otrokovice 41.14
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 27 Otrokovice 3.69
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Otrokovice 12.04
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B03 4 Otrokovice 09.79
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 400g/Žkm Uherské Hradiště 19.05
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žkm Uherské Hradiště 22.15
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žkm 4 Uherské Hradiště 09.27
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žkm Uherské Hradiště 4.22
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 11 Ostrava - Vítkovice 2:36.76
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R04 6 Ostrava - Vítkovice 09.46
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žkm/F MS Jablonec nad Nisou 2:37.06
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R10 MS Jablonec nad Nisou 09.33
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žkm/B01 4 Ostrava 2:36.14
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R16 3 Ostrava 09.42
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Ostrava - Vítkovice 22.30
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 3 Ostrava - Vítkovice 2:35.54
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žkm/B03 2 Ostrava - Vítkovice 2:37.29
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B03 4 Ostrava - Vítkovice 22.80
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 4 Ostrava - Vítkovice 2:36.02
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 4 Ostrava - Vítkovice 22.71