Karta atleta

Export do excelu
  • Burkovská Kristýna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Karolína Prokopová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.20 Nýřany 14.6.2018
60 m 09.81 h Praha - Stromovka 17.2.2019
800 m 3:31.18 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 14.22 Plzeň - Petřín 17.5.2019
pětiboj 0962 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.06 Stříbro 9.5.2019
vrh koulí 2kg 08.69 Stříbro 1.6.2019
vrh koulí 2kg 07.87 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 3.49 Plzeň - Petřín 17.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.20 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m 09.81 h Praha - Stromovka 17.2.2019
800 m 3:31.18 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 14.22 Plzeň - Petřín 17.5.2019
pětiboj 0962 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.06 Stříbro 9.5.2019
vrh koulí 2kg 08.69 Stříbro 1.6.2019
vrh koulí 2kg 07.87 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 3.49 Plzeň - Petřín 17.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) kriket/Žkm 14 Plzeň 31.07
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) koule 2kg/Žkm 12 Plzeň 07.96
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) koule 2kg/Žkm/F 5 Domažlice 08.25
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) kriket/Žkm/F 10 Domažlice 29.95
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 2kg/Žkm Plzeň 08.55
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm 11 Plzeň 23.42
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 2kg/Žkm/F 7 Stříbro 08.69
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm/F 18 Stříbro 28.31
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) koule 2kg/Žkm 9 Nýřany 06.93
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) kriket/Žkm 8 Nýřany 28.77
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm 12 Plzeň - Petřín 0962
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm/F 10 Plzeň - Petřín 27.56
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm 10 Plzeň - Petřín 3.49
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B02 4 Plzeň - Petřín 14.22
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B03 3 Plzeň - Petřín 10.20
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B02 13 Plzeň - Petřín 3:31.18
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 2kg/Žkm/F 7 Stříbro 07.00
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm/F 4 Stříbro 32.06
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 2kg/Žkm/F 5 Praha - Stromovka 07.87
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R02 6 Praha - Stromovka 09.81