Karta atleta

Export do excelu
  • Martina Ligocká
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Krček Jakub
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.68 Třinec 11.06.2018
60 m 09.86 h Ostrava 09.02.2019
150 m 24.06 Třinec 24.05.2018
300 m 52.88 Hranice 22.09.2019
600 m 2:23.46 Třinec 09.05.2019
800 m 3:23.42 Frýdek-Místek 01.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.58 Třinec 11.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.49 h Ostrava 09.02.2019
skok vysoký 1.25 h Třinec 03.12.2019
skok daleký 3.50 h Ostrava 09.02.2019
skok daleký 3.67 Třinec 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.00 Třinec 30.04.2019
pohár rozhlasu 0454 Třinec 09.05.2019
pětiboj 0901 Třinec 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.86 h Ostrava 09.02.2019
60 m 09.71 Třinec 30.04.2019
300 m 52.88 Hranice 22.09.2019
600 m 2:23.46 Třinec 09.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.49 h Ostrava 09.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.90 Třinec 13.06.2019
skok vysoký 1.25 h Třinec 03.12.2019
skok daleký 3.50 h Ostrava 09.02.2019
skok daleký 3.67 Třinec 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.00 Třinec 30.04.2019
pohár rozhlasu 0454 Třinec 09.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2019 Vánoční laťka 2019 - okrskové kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žkm 9 Třinec 1.25
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žkm/B05 3 Hranice 52.88
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 39 Třinec 3.65
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 6 Třinec 12.90
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 2 Frýdek Místek 12.90
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B11 2 Frýdek Místek 09.80
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B02 3 Frýdek Místek 55.30
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm Frýdek Místek DNS
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) pohár rozhlasu/Žkm 33 Třinec 0454
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) 600 m/Žkm/B01 13 Třinec 2:23.46
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) skok daleký/Žkm/F 13 Třinec 3.67
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm Třinec 09.71
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Třinec 27.00
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F Třinec 3.57
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R01 6 Ostrava 13.49
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok daleký/Žkm/B01 36= Ostrava 3.50
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R14 5 Ostrava 09.86