Karta atleta

Export do excelu
  • Pittnerová Adéla
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.23 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
60 m 09.47 Trutnov 17.5.2018
60 m 09.67 h Jablonec nad Nisou 17.3.2018
200 m 32.75 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
300 m 50.80 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
600 m 2:01.67 Hradec Králové 20.6.2019
800 m 2:47.20 Nové Město nad Metují 23.5.2019
1000 m 3:56.47 Dvůr Králové nad Labem 21.8.2019
2000 m 9:37.18 h Jablonec nad Nisou 9.1.2019
1500 m překážek 6:42.48 Trutnov 26.5.2019
čtyřboj 1077 Hradec Králové 21.9.2017
trojboj 1719 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
hod oštěpem 400g 13.44 Dvůr Králové nad Labem 31.5.2018
hod kriketovým míčkem 29.63 Dvůr Králové nad Labem 11.5.2017
hod plným míčem 1kg 07.15 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
vrh koulí 2kg 08.61 Vrchlabí 1.5.2019
vrh koulí 2kg 08.68 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
vrh koulí 3kg 07.07 Trutnov 26.5.2019
skok daleký 4.12 Trutnov 2.5.2019
skok daleký 4.08 h Jablonec nad Nisou 9.1.2019
skok vysoký 1.25 h Jilemnice - Gymnázium Jilemnice 22.12.2018
chůze dráha 2000 m 12:40.57 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
chůze dráha 2000 m 13:11.7 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
chůze dráha 3000 m 17:47.31 Kolín 20.9.2019
chůze dráha 3000 m 19:48.26 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
2 km chůze 11:54 Staré Křečany 5.10.2019
3 km chůze 19:42 Olomouc 13.4.2019
Přespolní běh 03:12.9 Vrchlabí 12.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.31 Vrchlabí 1.5.2019
200 m 32.75 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
300 m 50.80 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
600 m 2:01.67 Hradec Králové 20.6.2019
800 m 2:47.20 Nové Město nad Metují 23.5.2019
1000 m 3:56.47 Dvůr Králové nad Labem 21.8.2019
2000 m 9:37.18 h Jablonec nad Nisou 9.1.2019
1500 m překážek 6:42.48 Trutnov 26.5.2019
vrh koulí 2kg 08.61 Vrchlabí 1.5.2019
vrh koulí 2kg 08.68 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
vrh koulí 3kg 07.07 Trutnov 26.5.2019
skok daleký 4.12 Trutnov 2.5.2019
skok daleký 4.08 h Jablonec nad Nisou 9.1.2019
chůze dráha 2000 m 12:40.57 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
chůze dráha 3000 m 17:47.31 Kolín 20.9.2019
chůze dráha 3000 m 19:48.26 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
2 km chůze 11:54 Staré Křečany 5.10.2019
3 km chůze 19:42 Olomouc 13.4.2019
Přespolní běh 03:12.9 Vrchlabí 12.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 KP v chůzi na silnici + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) 2km chůze/Žkm Staré Křečany 11:54
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze 3000m/Žky 4 Kolín 17:47.31
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Žkm/F 10 Jaroměř 4.02
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 800 m/Žkm/B01 1 Jaroměř 2:48.78
11.09.2019 Vrchlabská míle (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU) 800 m/Žkm Vrchlabí 2:50.4
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Žky/B01 8 Nové Město nad Metují 2:51.75
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) chůze 3000m/Dky MS Nové Město nad Metují 19:02.04
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 1000 m/Ž/B 4 Dvůr Králové nad Labem 3:56.47
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) koule 2kg/Žkm/F Dvůr Králové nad Labem 08.32
07.07.2019 KP v chůzi na dráze + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) chůze 3000m/Ž 5 Rumburk 19:32.2
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 600 m/Žkm/B02 4 Hradec Králové 2:01.67
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 9 Hradec Králové 3.88
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) dálka/Žky/F 20 Dvůr Králové nad Labem 4.05
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) chůze 2000m/Žky Dvůr Králové nad Labem 12:40.57
09.06.2019 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. C (AC Praha 1890) 3km chůze/Jky Zeleneč 21:28
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) koule 3kg/Žky 11 Trutnov 07.07
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 1500 m př./Žky Trutnov 6:42.48
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Žkm/B01 6 Nové Město nad Metují 2:47.20
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) dálka/Žkm 9 Nové Město nad Metují 4.13
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) chůze 3000m/Dky MS Jičín 19:35.98
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 800 m/Žkm/B01 4 Trutnov 2:50.33
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žkm 5 Trutnov 4.12
01.05.2019 Vrchlabské víceboje (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 800 m/Žkm Vrchlabí 2:55.90
01.05.2019 Vrchlabské víceboje (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/Žkm Vrchlabí 09.31
01.05.2019 Vrchlabské víceboje (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) dálka/Žkm Vrchlabí 4.14
01.05.2019 Vrchlabské víceboje (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) koule 2kg/Žkm Vrchlabí 08.61
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Žky 15 Hradec Králové 06.70
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žky/B02 2 Hradec Králové 2:51.02
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/Ž 15 Olomouc 19:42
12.04.2019 Velikonoční oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU) Přespolní běh/Žkm Vrchlabí 03:12.9
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 71 Mladá Boleslav 08:58
22.03.2019 Jarní oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU) Přespolní běh/Žkm Vrchlabí 08:57.8
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm 15= Jablonec nad Nisou 3.91
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B08 1 Jablonec nad Nisou 50.80
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 2kg/Žkm Jablonec nad Nisou 08.68
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) chůze 3000m/Ž 6 Jablonec nad Nisou 19:48.26
10.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze 3000m/Žky/F 14 Praha - Stromovka 21:11.30
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 31 Jablonec nad Nisou 3.95
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B05 3 Jablonec nad Nisou 32.75
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 2000 m/Ž 7 Jablonec nad Nisou 9:37.18
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 21 Jablonec nad Nisou 4.08