Karta atleta

Export do excelu
  • Špitálská Tereza
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 11.17 Praha - Kotlářka 19.4.2017
60 m 11.11 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 27.70 Praha - Kotlářka 17.6.2019
150 m 26.38 h Praha - Stromovka 9.1.2019
600 m 2:21.85 Praha - Jeseniova 23.4.2018
800 m 3:31.68 Praha - Podvinný mlýn 5.6.2018
60 m překážek 15.58 h Praha - Juliska 24.1.2019
hod kriketovým míčkem 21.31 Praha - Hostivař 29.5.2019
vrh koulí 2kg 06.36 Praha - Jeseniova 24.4.2019
vrh koulí 2kg 04.86 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok daleký 3.06 Praha - Vinohrady 3.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 27.70 Praha - Kotlářka 17.6.2019
150 m 26.38 h Praha - Stromovka 9.1.2019
600 m 2:36.50 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 3:40.77 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
60 m překážek 15.58 h Praha - Juliska 24.1.2019
hod kriketovým míčkem 21.31 Praha - Hostivař 29.5.2019
vrh koulí 2kg 06.36 Praha - Jeseniova 24.4.2019
vrh koulí 2kg 04.86 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok daleký 3.06 Praha - Vinohrady 3.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B05 5 Praha - Kotlářka 27.70
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 15 Praha - Kotlářka 05.88
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B03 7 Praha - Podvinný Mlýn 3:40.77
03.06.2019 Veřejné závody žactva a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žkm/F 4 Praha - Vinohrady 3.06
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Praha - Hostivař 4:01.33
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) kriket/Žkm 12 Praha - Hostivař 21.31
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 19 Praha - Jeseniova 06.36
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B02 10 Praha - Jeseniova 2:36.50
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žkm/B06 3 Praha - Juliska 15.58
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 38 Praha - Stromovka 04.86
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B5 6 Praha - Stromovka 26.38