Karta atleta

Export do excelu
  • Suchanová Emma
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér Tomáš Vykydal
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.47 Šumperk 09.04.2019
60 m 09.58 h Olomouc 14.12.2018
150 m 23.19 Šumperk 07.10.2018
300 m 51.38 Šumperk 09.04.2019
800 m 2:49.30 Šumperk 24.09.2019
60 m překážek 10.75 Šumperk 30.05.2019
60 m překážek 11.51 h Olomouc 15.02.2019
pětiboj 1457 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 1680 Šumperk 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 32.03 Přerov 10.10.2018
vrh koulí 2kg 10.63 Vyškov 29.09.2019
vrh koulí 2kg 09.32 h Olomouc 15.02.2019
vrh koulí 3kg 08.02 Šumperk 24.09.2019
skok daleký 3.92 Přerov 10.10.2018
skok daleký 3.92 h Olomouc 14.12.2018
skok vysoký 1.34 Šumperk 30.05.2019
Přespolní běh 0:11:34 Šumperk 16.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.47 Šumperk 09.04.2019
60 m 09.89 h Olomouc 11.01.2019
300 m 51.38 Šumperk 09.04.2019
800 m 2:49.30 Šumperk 24.09.2019
60 m překážek 10.75 Šumperk 30.05.2019
60 m překážek 11.51 h Olomouc 15.02.2019
čtyřboj 1680 Šumperk 24.09.2019
vrh koulí 2kg 10.63 Vyškov 29.09.2019
vrh koulí 2kg 09.32 h Olomouc 15.02.2019
vrh koulí 3kg 08.02 Šumperk 24.09.2019
skok vysoký 1.34 Šumperk 30.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Šumperk 10.35
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 5 Šumperk 11.18
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 2kg/Žkm 4 Vyškov 10.63
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Žkm 14 Vyškov 1.22
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/B01 7 Šumperk 2:49.30
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Šumperk 08.02
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žky 21= Šumperk 1.25
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B07 1 Šumperk 09.48
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 5 Hranice 10.00
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Hranice 11.33
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Žkm/F 5 Prostějov 1.25
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 2kg/Žkm/F Prostějov 09.05
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žkm/B01 4 Prostějov 11.34
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) výška/Žkm/F Hranice 1.33
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) koule 2kg/Žkm/F Hranice 09.84
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m př./Žkm/B02 1 Hranice 11.04
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 5 Šumperk 10.75
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žkm Šumperk 1.34
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 2kg/Žkm Šumperk 09.23
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Prostějov 10.87
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Žkm/F Prostějov 1.26
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 2kg/Žkm/F Prostějov 08.28
09.04.2019 Kontrolní závody oddílového žactva - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 5 Šumperk 09.47
09.04.2019 Kontrolní závody oddílového žactva - běhy (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B01 4 Šumperk 51.38
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/FA 4 Olomouc 12.04
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/R01 4 Olomouc 11.51
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) koule 2kg/Žkm Olomouc 09.32
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/FA 4 Olomouc 12.07
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/R04 1 Olomouc 12.36
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R08 2 Olomouc 09.89