Karta atleta

Export do excelu
  • Klaudie Černá
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Linhart Tomáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.71 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.74 Stará Boleslav 21.05.2021
100 m 13.90 Stará Boleslav 25.08.2021
150 m 20.81 Stará Boleslav 27.08.2021
200 m 28.34 Stará Boleslav 25.08.2021
300 m 43.11 Kolín 18.06.2021
400 m 61.50 Olomouc 04.09.2021
400 m 60.68 h Praha - Stromovka 09.01.2022
500 m 1:28.64 Stará Boleslav 04.09.2019
600 m 1:50.58 Kolín 21.05.2019
800 m 2:31.68 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 2:25.50 Vlašim 25.06.2021
1000 m 3:30.21 Stará Boleslav 21.08.2019
1500 m 5:44.13 Kutná Hora 06.09.2019
3000 m 12:27.52 Stará Boleslav 19.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.04 Kutná Hora 06.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.27 h Český Brod 23.11.2019
200 m překážek (0.76) 33.87 Kolín 18.06.2021
1500 m překážek 6:12.32 Stará Boleslav 28.08.2019
skok daleký 4.00 h Český Brod 19.01.2019
skok daleký 4.16 Kolín 10.05.2019
hod oštěpem 400g 24.57 Kolín 07.09.2018
hod kriketovým míčkem 35.79 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0656 Kolín 21.05.2019
pětiboj 2208 Kolín 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.04 Kolín 10.05.2019
300 m 46.10 Vlašim 07.06.2019
500 m 1:28.64 Stará Boleslav 04.09.2019
600 m 1:50.58 Kolín 21.05.2019
800 m 2:40.85 Stará Boleslav 17.04.2019
800 m 2:31.68 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1000 m 3:30.21 Stará Boleslav 21.08.2019
1500 m 5:44.13 Kutná Hora 06.09.2019
3000 m 12:27.52 Stará Boleslav 19.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.04 Kutná Hora 06.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.27 h Český Brod 23.11.2019
1500 m překážek 6:12.32 Stará Boleslav 28.08.2019
skok daleký 4.00 h Český Brod 19.01.2019
skok daleký 4.16 Kolín 10.05.2019
hod oštěpem 400g 23.46 Stará Boleslav 17.04.2019
hod kriketovým míčkem 35.79 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0656 Kolín 21.05.2019
pětiboj 2208 Kolín 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B1 6 Praha-Stromovka 2:31.68
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 6 Český Brod 11.27
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 1000 m/Žkm/B01 Kutná Hora DNS
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 Kutná Hora DNS
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Kutná Hora 11.04
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 1500 m/Žkm/F Kutná Hora 5:44.13
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 500 m/Žky Stará Boleslav 1:28.64
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m překážek/Žky Stará Boleslav 6:12.32
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žkm Stará Boleslav 3:30.21
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 5 Stará Boleslav 17.10
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 600 m/Žkm/B01 3 Čáslav 1:51.60
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Čáslav 10.44
19.06.2019 Veřejná běžecká středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav z.s. ) 3000 m/Ž/F Stará Boleslav 12:27.52
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Vlašim 10.69
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žkm Vlašim 46.10
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm 23 Kolín 0656
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 600 m/Žkm/B01 3 Kolín 1:50.58
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žkm 19 Kolín 3.59
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Stará Boleslav 31.49
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Stará Boleslav 11.17
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) pohár rozhlasu/Žkm 18 Stará Boleslav 0612
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) 600 m/Žkm Stará Boleslav 1:53.31
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) skok daleký/Žkm 10 Stará Boleslav 3.94
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 9 Kolín 2208
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Kolín 35.79
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 11 Kolín 4.16
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Kolín 11.34
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B05 3 Kolín 09.04
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 8 Kolín 2:44.64
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 9 Kutná Hora 17.54
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Kutná Hora 2:42.78
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) hod oštěpem 400g/Žkm Stará Boleslav 23.46
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žkm Stará Boleslav 2:40.85
13.04.2019 Jarní běh - 76. ročník, oddílové závody (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) Přespolní běh/Mix 13 Stará Boleslav 0:05:33
11.04.2019 1. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) 800 m/Žkm Stará Boleslav 2:46.53
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 42 Mladá Boleslav 08:22
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Český Brod 11.4
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 22 Český Brod 3.45
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B01 4 Praha - Strahov 2:44.40
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Praha - Strahov 11.61
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm/B03 MS Praha - Strahov 2:50.49
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 6 Český Brod 11.84
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 9= Český Brod 4.00