Karta atleta

Export do excelu
  • Svobodová Tereza
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Petr Mička
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.16 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.01 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
60 m 09.32 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 22.21 Opava 23.05.2019
150 m 22.92 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 49.54 Šumperk 06.10.2019
800 m 3:03.74 Opava 23.04.2019
60 m překážek 12.65 Opava 23.04.2019
60 m překážek 14.95 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
pohár rozhlasu 1101 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 1513 Opava 23.04.2019
hod kriketovým míčkem 21.29 Opava 26.04.2018
skok daleký 4.54 Opava 23.05.2019
skok vysoký 1.10 h Třinec 06.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.16 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.01 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
60 m 09.63 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
150 m 22.21 Opava 23.05.2019
300 m 49.54 Šumperk 06.10.2019
800 m 3:03.74 Opava 23.04.2019
60 m překážek 12.65 Opava 23.04.2019
60 m překážek 14.95 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
pohár rozhlasu 1101 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 1513 Opava 23.04.2019
hod kriketovým míčkem 11.32 Opava 23.04.2019
skok daleký 4.54 Opava 23.05.2019
skok vysoký 1.10 h Třinec 06.12.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2019 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm 23 Třinec 1.10
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm/F 8 Šumperk 4.34
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B02 5 Šumperk 49.54
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 3 Frýdek-Místek 09.09
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 5 Frýdek-Místek 4.28
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 9 Třinec 4.25
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 8 Třinec 09.27
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žkm 56= Plzeň 0000
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žkm 16 Plzeň 4.22
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žkm/B04 5 Plzeň 09.10
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žkm 10 Tyršův stadión, Opava 1101
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) dálka/Žkm 6 Tyršův stadión, Opava 4.41
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 60 m/Žkm 5= Tyršův stadión, Opava 09.01
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm Opava 4.54
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B06 4 Opava 22.21
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) poharR/Žkm 50 Opava - Tyršův stadion 0558
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) 60 m/Žkm Opava - Tyršův stadion 09.03
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Frýdek Místek 09.02
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm Frýdek Místek DNS
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žkm 5 Opava 1513
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 56 Opava 11.32
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 5 Opava 4.00
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B03 2 Opava 12.65
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B02 1 Opava 09.07
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B02 5 Opava 3:03.74
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B06 2 Opava - ZŠ Englišova 14.95
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 50 m/Žkm/B14 1 Opava - ZŠ Englišova 08.16
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B06 1 Opava - ZŠ Englišova 09.63