Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Svobodová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Mička Petr
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.16 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.32 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m 09.01 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
150 m 22.92 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 22.21 Opava 23.05.2019
300 m 49.54 Šumperk 06.10.2019
800 m 3:03.74 Opava 24.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.95 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.65 Opava 24.04.2019
skok vysoký 1.10 h Třinec 06.12.2019
skok vysoký 1.27 Opava 09.06.2020
skok daleký 4.54 Opava 23.05.2019
hod kriketovým míčkem 21.29 Opava 26.04.2018
pohár rozhlasu 1101 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 1513 Opava 24.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.16 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.63 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.01 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
150 m 22.21 Opava 23.05.2019
300 m 49.54 Šumperk 06.10.2019
800 m 3:03.74 Opava 24.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.95 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.65 Opava 24.04.2019
skok vysoký 1.10 h Třinec 06.12.2019
skok daleký 4.54 Opava 23.05.2019
hod kriketovým míčkem 11.32 Opava 24.04.2019
pohár rozhlasu 1101 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 1513 Opava 24.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2019 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žkm 23 Třinec 1.10
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 8 Šumperk 4.34
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B02 5 Šumperk 49.54
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 3 Frýdek-Místek 09.09
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm/F 5 Frýdek-Místek 4.28
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 9 Třinec 4.25
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 8 Třinec 09.27
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 56= Plzeň 0000
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žkm 16 Plzeň 4.22
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žkm/B04 5 Plzeň 09.10
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) pohár rozhlasu/Žkm 10 Tyršův stadión, Opava 1101
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) skok daleký/Žkm 6 Tyršův stadión, Opava 4.41
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 60 m/Žkm 5= Tyršův stadión, Opava 09.01
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm Opava 4.54
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B06 4 Opava 22.21
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) pohár rozhlasu/Žkm 50 Opava - Tyršův stadion 0558
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) 60 m/Žkm Opava - Tyršův stadion 09.03
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Frýdek Místek 09.02
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm Frýdek Místek DNS
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žkm 5 Opava 1513
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm 56 Opava 11.32
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm 5 Opava 4.00
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Opava 12.65
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B02 1 Opava 09.07
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B02 5 Opava 3:03.74
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 2 Opava - ZŠ Englišova 14.95
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 50 m/Žkm/B14 1 Opava - ZŠ Englišova 08.16
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B06 1 Opava - ZŠ Englišova 09.63