Karta atleta

Export do excelu
  • Chvátalová Vendula
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 09.37 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 23.00 Praha - Vokovice 13.5.2019
150 m 25.93 h Praha - Strahov 11.2.2018
300 m 48.61 Praha - Eden 27.6.2019
300 m 49.08 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:47.75 Praha - Kotlářka 23.5.2019
800 m 2:30.18 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 2:34.18 h Praha - Strahov 27.2.2019
1000 m 3:28.20 Beroun 18.5.2018
1500 m 5:21.51 Kladno 4.9.2018
1500 m 5:16.32 h Praha - Stromovka 13.2.2019
60 m překážek 13.17 Praha - Eden 26.4.2019
pohár rozhlasu 0704 Praha - Kotlářka 23.5.2019
pětiboj 1782 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 23.08 Praha - Eden 26.4.2019
vrh koulí 2kg 05.71 Praha - Vokovice 13.5.2019
skok daleký 3.65 Praha - Eden 26.4.2019
Přespolní běh 0:03:17 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 09.37 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 23.00 Praha - Vokovice 13.5.2019
300 m 48.61 Praha - Eden 27.6.2019
300 m 49.08 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:47.75 Praha - Kotlářka 23.5.2019
800 m 2:30.18 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 2:34.18 h Praha - Strahov 27.2.2019
1500 m 5:16.32 h Praha - Stromovka 13.2.2019
60 m překážek 13.17 Praha - Eden 26.4.2019
pohár rozhlasu 0704 Praha - Kotlářka 23.5.2019
pětiboj 1782 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 23.08 Praha - Eden 26.4.2019
vrh koulí 2kg 05.71 Praha - Vokovice 13.5.2019
skok daleký 3.65 Praha - Eden 26.4.2019
Přespolní běh 0:03:17 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B02 6 Praha - Eden 09.46
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B02 4 Praha - Eden 48.61
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/F 16 Praha - Podvinný Mlýn 3.19
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B03 2 Praha - Podvinný Mlýn 13.42
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 2:30.25
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B01 Praha - Pekařka DNS
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) výška/Žkm Praha - Pekařka DNS
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žkm 20 Praha - Kotlářka 0704
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 600 m/Žkm/B02 1 Praha - Kotlářka 1:47.75
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) koule 2kg/Žkm 20 Praha - Vokovice 05.71
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 150 m/Žkm/B03 3 Praha - Vokovice 23.00
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Děkanka 2:30.18
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 29 Praha - Eden 1782
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F01 37 Praha - Eden 23.08
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F01 22 Praha - Eden 3.65
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B06 7 Praha - Eden 13.17
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B07 4 Praha - Eden 09.30
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B05 1 Praha - Eden 2:31.95
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 9 Mladá Boleslav 07:29
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žkm/B MS Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:03:17
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Strahov 2:34.18
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R10 4 Praha - Strahov 09.37
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žky/B1 8 Praha - Stromovka 5:16.32
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 800 m/Žky/B01 MS Praha - Strahov 2:38.92
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B34 1 Praha - Stromovka 49.08
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 5 Praha - Stromovka 09.54
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B2 2 Praha - Stromovka 2:39.36