Karta atleta

Export do excelu
  • Táňa Hrabcová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Legerská Hana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.33 Frýdek-Místek 17.06.2019
60 m 09.23 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 22.92 Třinec 13.06.2019
150 m 22.14 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
300 m 46.45 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 47.70 Frýdek Místek 14.05.2019
600 m 1:59.50 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
800 m 2:44.74 Hranice 22.09.2019
800 m 2:38.20 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.83 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok vysoký 1.25 h Ostrava - Vítkovice 23.01.2019
skok daleký 4.14 h Ostrava 09.02.2019
skok daleký 4.09 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.01 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
pětiboj 1925 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
čtyřboj 1420 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.33 Frýdek-Místek 17.06.2019
60 m 09.23 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 22.92 Třinec 13.06.2019
300 m 46.45 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 47.70 Frýdek Místek 14.05.2019
600 m 1:59.50 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
800 m 2:45.53 h Ostrava 09.02.2019
800 m 2:44.74 Hranice 22.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.83 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok vysoký 1.25 h Ostrava - Vítkovice 23.01.2019
skok daleký 4.14 h Ostrava 09.02.2019
skok daleký 4.09 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.01 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
pětiboj 1925 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
čtyřboj 1420 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R13 2 Ostrava - Vítkovice 09.23
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 47.15
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 2 Hranice 2:44.74
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) čtyřboj/Žkm Ostrava - Vítkovice 1420
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm 11 Ostrava - Vítkovice 09.62
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) 600 m/Žkm Ostrava - Vítkovice 1:59.50
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm Ostrava - Vítkovice 35.35
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 12 Ostrava - Vítkovice 3.44
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B04 4 Frýdek-Místek 09.33
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B02 3 Frýdek-Místek 48.15
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 5 Třinec 48.73
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B06 2 Třinec 22.92
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/B02 5 Ostrava - Vítkovice 09.36
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B03 1 Ostrava - Vítkovice 48.73
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Opava 38.24
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B01 2 Opava 47.99
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B03 1 Frýdek Místek 47.70
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B5 2 Ostrava - Vítkovice 09.43
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Ostrava - Vítkovice 12.83
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B2 1 Ostrava - Vítkovice 2:46.06
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm Ostrava - Vítkovice 4.09
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Ostrava - Vítkovice 40.01
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žkm Ostrava - Vítkovice 1925
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B01 4 Ostrava - Vítkovice 48.14
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm Ostrava - Vítkovice DNS
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B07 3 Ostrava - Vítkovice 47.53
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok daleký/Žkm/B01 4 Ostrava 4.14
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žkm/B04 1 Ostrava 2:45.53
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm Ostrava - Vítkovice DNS
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 46.45
23.01.2019 Halový skokan mladšího žactva (oddílový přebor) - pouze pro závodníky AK SSK Vítkovice (SSK Vítkovice z.s.) skok daleký/Žkm Ostrava - Vítkovice 4.08
23.01.2019 Halový skokan mladšího žactva (oddílový přebor) - pouze pro závodníky AK SSK Vítkovice (SSK Vítkovice z.s.) skok vysoký/Žkm 3= Ostrava - Vítkovice 1.25
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B02 4 Ostrava - Vítkovice 47.15
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R06 3 Ostrava - Vítkovice 09.31
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B05 1 Ostrava - Vítkovice 47.69