Karta atleta

Export do excelu
  • Gregerová Adéla
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Ondřej Svoboda
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.35 Praha - Děkanka 09.05.2019
60 m 09.11 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 23.18 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
150 m 22.55 h Praha - Strahov 27.02.2019
300 m 50.76 h Praha - Strahov 27.02.2019
600 m 2:10.22 Praha- Stromovka 24.04.2019
800 m 3:08.21 Praha - Vokovice 26.09.2019
60 m překážek 14.01 Praha - Eden 13.09.2018
pohár rozhlasu 0369 Praha- Stromovka 24.04.2019
pětiboj 1172 Praha - Vokovice 26.09.2019
hod kriketovým míčkem 15.54 Praha - Vokovice 26.09.2019
vrh koulí 2kg 06.56 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
skok daleký 4.03 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
Přespolní běh 7:38 Praha-Džbán 27.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.35 Praha - Děkanka 09.05.2019
60 m 09.11 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 23.18 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
150 m 22.55 h Praha - Strahov 27.02.2019
300 m 50.76 h Praha - Strahov 27.02.2019
600 m 2:10.22 Praha- Stromovka 24.04.2019
800 m 3:08.21 Praha - Vokovice 26.09.2019
60 m překážek 15.75 Praha - Vokovice 26.09.2019
pohár rozhlasu 0369 Praha- Stromovka 24.04.2019
pětiboj 1172 Praha - Vokovice 26.09.2019
hod kriketovým míčkem 15.54 Praha - Vokovice 26.09.2019
vrh koulí 2kg 06.56 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
skok daleký 4.03 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) pětiboj/Žkm 14 Praha - Vokovice 1172
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Vokovice 09.25
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) kriket/Žkm 28 Praha - Vokovice 15.54
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) dálka/Žkm Praha - Vokovice 3.84
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m př./Žkm/B04 6 Praha - Vokovice 15.75
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 800 m/Žkm/B02 10 Praha - Vokovice 3:08.21
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm Praha - Eden DNS
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B03 Praha - Eden DNS
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žkm/F Praha - Jeseniova DNS
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B04 Praha - Jeseniova DNS
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B02 6 Stará Boleslav 23.23
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Stará Boleslav 09.39
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F 12 Praha - Podvinný Mlýn 06.56
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B04 2 Praha - Podvinný Mlýn 23.18
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm 19 Praha - Podvinný Mlýn 4.03
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) výška/Žkm Praha - Pekařka DNS
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B02 Praha - Pekařka DNS
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) dálka/Žkm Praha - Vokovice DNF
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m př./Žkm/B02 Praha - Vokovice DNS
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žkm/K01 14 Praha - Děkanka 3.94
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B07 2 Praha - Děkanka 09.35
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) poharR/Žkm 18 Praha- Stromovka 0369
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) 600 m/Žkm/F 5 Praha- Stromovka 2:10.22
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) dálka/Žkm 4 Praha- Stromovka 4.00
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/R01 3 Praha - Strahov 22.55
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žkm/B08 1 Praha - Strahov 50.76
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B19 2 Praha - Stromovka 09.11
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B22 5 Praha - Stromovka 22.71
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B25 2 Praha - Stromovka 53.67
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B4 6 Praha - Stromovka 09.50
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B14 5 Praha - Stromovka 23.75