Karta atleta

Export do excelu
  • Alexandra Procházková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Remešová Dominika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.14 h Otrokovice 28.11.2019
60 m 09.12 Zlín 05.06.2019
60 m 08.98 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 22.20 Otrokovice 01.06.2020
600 m 2:00.00 Otrokovice 08.04.2019
800 m 3:26.18 Zlín 30.05.2018
40 yardů př. 07.98 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.52 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.92 Zlín 05.06.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.12 Zlín 24.06.2020
200 m překážek (0.76) 36.35 Uherské Hradiště 09.06.2020
skok vysoký 1.35 h Olomouc 14.02.2020
skok vysoký 1.33 Uherské Hradiště 09.06.2020
skok daleký 3.88 h Otrokovice 28.11.2019
skok daleký 4.03 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 2kg 05.62 h Olomouc 09.02.2018
vrh koulí 2kg 06.00 Otrokovice 13.09.2018
vrh koulí 3kg 04.57 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 0,75kg 13.18 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 10.95 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 24.80 Otrokovice 08.04.2019
pohár rozhlasu 1257 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 0952 Zlín 30.05.2018
vrhačský trojboj 0462 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 06.14 h Otrokovice 28.11.2019
60 m 09.50 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
60 m 09.12 Zlín 05.06.2019
150 m 23.12 Brno 10.09.2019
600 m 2:00.00 Otrokovice 08.04.2019
40 yardů př. 07.98 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.52 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.92 Zlín 05.06.2019
skok vysoký 1.20 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.29 h Otrokovice 28.11.2019
skok daleký 3.58 Brno 10.09.2019
skok daleký 3.88 h Otrokovice 28.11.2019
vrh koulí 2kg 05.49 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
vrh koulí 2kg 05.64 Zlín 04.09.2019
hod kriketovým míčkem 24.80 Otrokovice 08.04.2019
pohár rozhlasu 1257 Otrokovice 07.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky 7 Otrokovice 1.26
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/R02 1 Otrokovice 05.85
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/F 5 Otrokovice 05.96
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žkm/F Otrokovice 1.29
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm/F Otrokovice 3.88
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žkm/R01 2 Otrokovice 06.14
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KD 15 Brno 3.58
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R14 5 Brno 09.38
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R19 3 Brno 23.12
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Zlín 05.64
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Zlín 12.10
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R03 4 Zlín 09.41
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R01 2 Zlín 09.12
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/FA 6 Zlín 09.16
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Zlín 11.92
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R04 3 Zlín 12.12
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/R03 3 Zlín 09.51
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) pohár rozhlasu/Žkm 5 Otrokovice 1257
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) skok vysoký/Žkm 10= Otrokovice 1.20
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) 60 m/Žkm/B02 4 Otrokovice 09.22
08.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 600 m/Žkm/F Otrokovice 2:00.00
08.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žkm Otrokovice 24.80
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/B02 Otrokovice NM
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky Otrokovice 1.15
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 8 Ostrava - Vítkovice 05.49
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 3 Ostrava - Vítkovice 12.52
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R04 5 Ostrava - Vítkovice 09.50
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žkm/F 5 Otrokovice 06.44
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žkm/F Otrokovice 1.22
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žkm/F 4 Otrokovice 07.98
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žkm/R 4 Otrokovice 06.21