Karta atleta

Export do excelu
  • Balášová Barbora
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Litvínov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Děčín 5.6.2019
60 m 09.05 h Jablonec nad Nisou 8.12.2018
150 m 21.59 Most 12.6.2019
150 m 22.58 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 46.15 Bílina 17.6.2018
600 m 2:01.44 Bílina 17.6.2017
800 m 2:49.47 Bílina 4.5.2019
60 m překážek 09.88 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m překážek 10.29 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
pětiboj 2327 Bílina 4.5.2019
trojboj 1349 Kadaň 18.6.2019
hod kriketovým míčkem 34.57 Bílina 4.5.2019
skok daleký 4.25 Bílina 4.5.2019
Přespolní běh 0:02:09 Bílina-Kyselka, lázeňský park 22.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 Děčín 5.6.2019
60 m 09.09 h Praha - Strahov 26.1.2019
150 m 21.59 Most 12.6.2019
300 m 46.53 Ústí nad Labem 19.5.2019
800 m 2:49.47 Bílina 4.5.2019
60 m překážek 09.88 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m překážek 10.29 h Jablonec nad Nisou 9.2.2019
pětiboj 2327 Bílina 4.5.2019
trojboj 1349 Kadaň 18.6.2019
hod kriketovým míčkem 34.57 Bílina 4.5.2019
skok daleký 4.25 Bílina 4.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG (test) 60 m př./Žkm test NM
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 60 m př./Žkm/B01 3 Kladno 10.23
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Meziboří 09.03
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Meziboří 21.80
10.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina západ (Atletika Litvínov z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Meziboří 10.17
10.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina západ (Atletika Litvínov z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Meziboří 48.84
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žkm/R2 2 Jablonec nad Nisou 09.88
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žkm/F 7 Jablonec nad Nisou 11.51
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 60 m/Žkm/B01 3 Kadaň 08.96
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 800 m/Žkm/B01 2 Kadaň 2:52.76
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) dálka/Žkm 4 Kadaň 4.13
13.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m př./Žkm/B01 MS Ústí nad Labem 10.32
13.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/Žkm/R03 MS Ústí nad Labem 08.98
12.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Most) 60 m př./Žkm Most 10.11
12.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Most) 150 m/Žkm/B01 5 Most 21.59
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žky/B03 MS Děčín 08.84
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B02 MS Děčín 21.69
19.05.2019 Krajský přebor ÚKAS mladšího žactva a elévstva (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Ústí nad Labem 10.21
19.05.2019 Krajský přebor ÚKAS mladšího žactva a elévstva (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Ústí nad Labem 46.53
15.05.2019 1.kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Chomutov 10.10
15.05.2019 1.kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Chomutov 49.20
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) pětiboj/Žkm Bílina 2327
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Žkm/B01 5 Bílina 2:49.47
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) kriket/Žkm Bílina 34.57
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) dálka/Žkm Bílina 4.25
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 60 m př./Žkm/B03 1 Bílina 10.57
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 60 m/Žkm/B03 2 Bílina 08.90
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m př./Žkm/B01 1 Jablonec nad Nisou 10.29
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žkm/B09 Jablonec nad Nisou DNS
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/R10 MS Praha - Strahov 09.09
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žkm/B06 MS Praha - Strahov 10.37