Karta atleta

Export do excelu
  • Melíšek Robert
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Teplý Lukáš
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.61 Nymburk 07.10.2018
60 m 09.3 h Český Brod 24.11.2018
150 m 24.26 Praha-Eden 30.04.2018
300 m 56.47 Praha - Děkanka 09.05.2019
400 m 86.16 Vlašim 01.09.2018
500 m 1:45.78 Říčany 19.05.2019
800 m 3:00.53 Praha - Děkanka 30.05.2019
60 m překážek 12.42 Praha - Eden 17.09.2019
60 m překážek 11.9 h Český Brod 24.11.2018
pětiboj 0818 Slaný 10.05.2019
čtyřboj 0243 Vlašim 01.09.2018
trojboj 0856 Nymburk 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 36.67 Praha-Eden 02.10.2018
hod plným míčem 1kg 11.30 Nymburk 07.10.2018
vrh koulí 3kg 05.48 Praha - Hrabákova 03.04.2019
skok daleký 3.92 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok daleký 4.10 h Český Brod 24.11.2018
skok vysoký 1.23 Praha - Vokovice 18.06.2019
skok vysoký 1.21 h Český Brod 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žcm Praha - ZŠ Pošepného DNS
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 20 Praha - Eden 3.75
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B03 6 Praha - Eden 12.42
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) dálka/Žcm 13 Praha - Juliska 3.87
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m př./Žcm/B02 3 Praha - Juliska 12.50
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) výška/Žcm 9 Praha - Vokovice 1.23
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Praha - Vokovice 09.52
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm 26 Praha - Podvinný Mlýn 3.72
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B01 8 Praha - Děkanka 3:00.53
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) kriket/Žcm Praha - Děkanka 33.85
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) dálka/Žcm 6= Říčany 3.58
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) koule 3kg/Žcm 9 Říčany 04.67
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m př./Žcm Říčany 12.62
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žcm 6 Říčany 1:45.78
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) dálka/Žcm 6 Praha - Juliska 3.94
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m př./Žcm/B02 5 Praha - Juliska 13.07
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žcm MS Slaný 0818
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m př./Žcm 10 Slaný 13.25
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žcm 13 Slaný 34.28
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm 12= Slaný 09.65
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žcm 8= Slaný 3.90
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žcm 12 Slaný 3:06.04
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žcm/F 15 Praha - Děkanka 3.92
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žcm/B04 3 Praha - Děkanka 56.47
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) dálka/Žci/F01 Praha - Jeseniova DNS
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B01 Praha - Jeseniova DNS
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žcm 2= Praha - Hrabákova 09.6
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žcm 5 Praha - Hrabákova 3:13.9
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) koule 3kg/Žcm 7 Praha - Hrabákova 05.48
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žcm/F 9 Praha - Strahov 4.08