Karta atleta

Export do excelu
  • Oliver Harvey
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: Rosa Ondřej
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.17 Třebíč 27.09.2020
150 m 24.28 Humpolec 23.09.2018
300 m 51.06 Třebíč 08.05.2019
600 m 2:00.14 Brno 12.09.2018
800 m 2:21.91 Břeclav 22.08.2021
1000 m 3:15.81 Třebíč 30.05.2021
1500 m 4:57.32 Pacov 13.09.2020
60 m překážek (0.76) 10.38 Pacov 13.09.2020
100 m překážek (0.84) 16.07 Pacov 04.09.2021
200 m překážek (0.76) 30.74 Třebíč 29.08.2021
1500 m překážek 4:50.04 Mladá Boleslav 19.09.2021
skok vysoký 1.53 České Budějovice 11.09.2021
skok o tyči 2.00 Třebíč 29.05.2021
skok daleký 4.28 Třebíč 27.09.2020
vrh koulí 3kg 07.95 Havlíčkův Brod 14.06.2020
vrh koulí 4kg 07.88 Třebíč 30.05.2021
hod diskem 1kg 15.50 Třebíč 29.05.2021
hod oštěpem 500g 16.22 Humpolec 15.09.2019
hod oštěpem 600g 24.07 Třebíč 29.05.2021
hod kriketovým míčkem 39.56 Třebíč 20.06.2020
pětiboj 1732 Třebíč 27.09.2020
čtyřboj 0569 Humpolec 23.09.2018
devítiboj 2708 Třebíč 30.05.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.04 Jihlava 04.05.2019
150 m 25.66 Humpolec 15.09.2019
300 m 51.06 Třebíč 08.05.2019
800 m 2:54.84 Jihlava 04.05.2019
1500 m 5:59.89 Pardubice 14.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.09 Pacov 15.06.2019
skok vysoký 1.15 Humpolec 15.09.2019
skok daleký 3.44 Pacov 15.06.2019
vrh koulí 3kg 06.61 Humpolec 15.09.2019
hod oštěpem 500g 16.22 Humpolec 15.09.2019
čtyřboj 0467 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 KP v přespolním běhu (Atletika Jihlava z.s.) Přespolní běh/Žcm 7 Jihlava 0:04:03
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žcm 18 Humpolec 0602
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žcm/B07 3 Humpolec 25.66
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žcm/FB 7= Humpolec 1.15
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 3kg/Žcm/FB 4 Humpolec 06.61
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 500g/Žcm/FB 4 Humpolec 16.22
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Žci/F 5 Pardubice 5:59.89
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žcm/F 22 Pacov 0467
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žcm/FB 10 Pacov 13.01
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žcm/FB 10 Pacov 3.44
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 1 Pacov 12.09
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/B04 6 Pacov 10.49
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žcm/F 7 Třebíč 51.06
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žci/F 10 Jihlava 2:54.84
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B04 MS Jihlava 10.04