Karta atleta

Export do excelu
  • Michetschläger Lukáš
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Praha 1890
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.06 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
150 m 24.78 Praha - Pekařka 30.05.2019
800 m 3:12.48 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek 13.14 Praha - Přátelství 10.09.2019
pětiboj 0715 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 34.55 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 05.48 Praha - Pekařka 30.05.2019
skok daleký 3.86 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok vysoký 1.14 Praha-Pekařka 21.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.06 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
150 m 24.78 Praha - Pekařka 30.05.2019
800 m 3:12.48 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek 13.14 Praha - Přátelství 10.09.2019
pětiboj 0715 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 34.55 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 05.48 Praha - Pekařka 30.05.2019
skok daleký 3.86 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok vysoký 1.13 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 50 Praha - Podvinný Mlýn 0715
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/S01 11 Praha - Podvinný Mlýn 34.55
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B01 3 Praha - Podvinný Mlýn 10.06
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/S01 10 Praha - Podvinný Mlýn 3.86
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 9 Praha - Podvinný Mlýn 3:12.48
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B04 5 Praha - Podvinný Mlýn 13.18
18.09.2019 Finále "C" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žcm/F 8 Praha - Jeseniova 3.78
18.09.2019 Finále "C" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B03 2 Praha - Jeseniova 13.41
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) dálka/Žcm 13 Praha - Přátelství 3.88
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 60 m př./Žcm/B03 3 Praha - Přátelství 13.14
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) výška/Žcm/F 9= Praha - Podvinný Mlýn 1.13
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B03 4 Praha - Podvinný Mlýn 10.29
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) koule 3kg/Žcm 16 Praha - Pekařka 05.48
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 150 m/Žcm/B07 1 Praha - Pekařka 24.78
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) dálka/Žcm 9 Praha - Vokovice 3.81
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m př./Žcm/B03 3 Praha - Vokovice 13.75