Karta atleta

Export do excelu
  • Kraus Tomáš
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Jan Vosejpka
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.22 Sušice 21.6.2019
60 m 09.52 h Praha - Strahov 10.3.2018
150 m 21.87 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.54 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 51.37 Plzeň 16.9.2018
600 m 1:53.20 Nýřany 21.5.2019
600 m 2:02.74 h Praha - Strahov 10.3.2018
800 m 2:34.01 Stříbro 1.6.2019
800 m 2:36.23 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:16.64 Plzeň 13.6.2019
60 m překážek 10.42 Plzeň 14.9.2017
pětiboj 1397 Plzeň 14.9.2017
hod kriketovým míčkem 29.97 Plzeň - Petřín 17.5.2019
skok daleký 3.84 Sušice 21.6.2019
Přespolní běh 0:04:50 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.22 Sušice 21.6.2019
150 m 21.87 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.54 h Praha - Stromovka 17.2.2019
600 m 1:53.20 Nýřany 21.5.2019
800 m 2:34.01 Stříbro 1.6.2019
800 m 2:36.23 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:16.64 Plzeň 13.6.2019
60 m překážek 13.68 Sušice 21.6.2019
pětiboj 1039 Sušice 21.6.2019
hod kriketovým míčkem 29.97 Plzeň - Petřín 17.5.2019
skok daleký 3.84 Sušice 21.6.2019
Přespolní běh 0:04:50 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 800 m/Žcm/F 6 Domažlice 2:37.53
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m př./Žcm/B02 3 Sušice 13.68
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) pětiboj/Žcm 5 Sušice 1039
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) kriket/Žcm 14 Sušice 25.49
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m/Žcm/B01 5 Sušice 09.22
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) dálka/Žcm 8 Sušice 3.84
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 800 m/Žcm/F Sušice 2:36.08
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 1000 m/Žcm/B 2 Plzeň 3:16.64
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm Plzeň 4.19
09.06.2019 Běh historickým Stříbrem, Memoriál Petra Bursíka (TJ Baník Stříbro, Město Stříbr) Přespolní běh/Žcm Stříbro 02:57
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žcm/B01 5 Stříbro 21.87
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm/F 4 Stříbro 2:34.01
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 600 m/Žcm/F Nýřany 1:53.20
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žcm/B2 1 Nýřany 22.14
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žcm Plzeň - Petřín 0932
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žcm 6 Plzeň - Petřín 29.97
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm 4 Plzeň - Petřín 3.67
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žcm/F Plzeň - Petřín 2:43.70
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žcm/B02 2 Plzeň - Petřín 13.70
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žcm/B02 1 Plzeň - Petřín 09.43
11.05.2019 Běh Zelenovským údolím (MÍLAŘI Domažlice) Přespolní běh/Žcm Zelenov 04:24.9
08.05.2019 Mochtínský přespolní běh (Tělovýchovná jednota Sokol Moc) Přespolní běh/Žcm/B 2 Mochtín 03:00
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žcm Bělá nad Radbuzou 0:04:50
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm 34 Mladá Boleslav 07:44
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žcm/B01 5 Praha - Stromovka 22.54
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žcm/B01 2 Praha - Stromovka 2:36.23
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B5 6 Praha - Stromovka 2:44.33
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 22.54