Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Jeník
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Vejvarová Hana
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.09 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
60 m 09.49 h Nymburk 09.12.2018
60 m 08.98 Nymburk 04.10.2020
100 m 16.68 Nymburk 25.06.2018
150 m 23.90 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 22.08 Kutná Hora 04.09.2020
200 m 34.81 Nymburk 25.06.2018
300 m 51.67 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
300 m 51.38 Vlašim 07.06.2019
600 m 2:05.46 Kolín 09.09.2018
800 m 2:38.02 Nymburk 04.10.2020
60 m překážek (0.76) 13.26 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.99 Kutná Hora 06.09.2019
skok daleký 3.89 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 3kg 06.24 Nymburk 30.08.2019
hod oštěpem 500g 22.07 Kutná Hora 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 41.16 Nymburk 04.10.2020
hod plným míčem 1kg 12.80 Nymburk 07.10.2018
hod plným míčem 1kg 08.00 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
pětiboj 0991 Vlašim 29.05.2020
čtyřboj 1197 Nymburk 04.10.2020
trojboj 0948 Nymburk 07.10.2018
sprintérský trojboj 0215 Nymburk 25.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.53 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m 09.46 Brno 10.09.2019
150 m 23.90 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 23.26 Stará Boleslav 17.05.2019
300 m 51.38 Vlašim 07.06.2019
800 m 2:50.55 Nymburk 29.09.2019
60 m překážek (0.76) 13.26 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.99 Kutná Hora 06.09.2019
skok daleký 3.89 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 3kg 06.24 Nymburk 30.08.2019
hod oštěpem 500g 22.07 Kutná Hora 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 40.82 Brno 09.09.2019
čtyřboj 1034 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R8 Jablonec nad Nisou DNS
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm/FA Jablonec nad Nisou DNS
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Jablonec nad Nisou DNS
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žcm/B01 4 Nymburk 09.33
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žcm 7 Nymburk 3.89
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žcm/B1 2 Nymburk 09.03
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žcm Nymburk 2:50.55
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žcm Nymburk 3.90
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Nymburk 06.04
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žcm Nymburk 1034
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KC 20 Brno 40.82
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R18 5 Brno 09.46
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm 13 Kutná Hora 3.99
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 9 Kutná Hora 22.07
30.08.2019 Žákovské kontrolní závody ve vrhu koulí (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Nymburk 06.24
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žcm 11 Vlašim 20.77
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žcm Vlašim 51.38
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 27 Stará Boleslav 36.33
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 150 m/Žcm/B02 3 Stará Boleslav 23.26
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm Kolín DNF
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 18 Kolín 35.73
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 18 Kolín 3.78
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B01 Kolín DNS
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B07 4 Kolín 13.26
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B06 5 Kolín 09.61
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 11 Kutná Hora 19.72
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žcm/B11 4 Kutná Hora 23.79
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 15 Kutná Hora 39.64
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žcm/R03 3 Praha - Strahov 09.53
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žcm/B04 3 Praha - Strahov 23.90