Karta atleta

Export do excelu
  • Radil Dominik
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Erika Musilová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.49 h Praha - Juliska 24.01.2019
800 m 3:30.56 Praha - Juliska 15.05.2018
60 m překážek 11.80 Praha - Juliska 31.05.2018
60 m překážek 11.75 h Praha - Strahov 27.02.2019
pětiboj 0883 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 39.03 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 07.56 Praha - Jeseniova 24.04.2019
skok daleký 4.32 Praha - Eden 17.09.2019
skok daleký 4.07 h Praha - Strahov 27.02.2019
skok vysoký 1.40 Praha - Pekařka 30.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.14 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.49 h Praha - Juliska 24.01.2019
800 m 3:32.30 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek 12.48 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek 11.75 h Praha - Strahov 27.02.2019
pětiboj 0883 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 39.03 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 07.56 Praha - Jeseniova 24.04.2019
skok daleký 4.32 Praha - Eden 17.09.2019
skok daleký 4.07 h Praha - Strahov 27.02.2019
skok vysoký 1.40 Praha - Pekařka 30.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 53 Praha - Podvinný Mlýn 0707
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B01 4 Praha - Podvinný Mlýn 12.73
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/S01 6 Praha - Podvinný Mlýn 39.03
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 09.77
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/S01 9 Praha - Podvinný Mlýn 3.87
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B02 11 Praha - Podvinný Mlýn 3:47.32
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 6 Praha - Eden 1.36
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 8 Praha - Eden 4.32
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) výška/Žcm/F Praha - Jeseniova 1.39
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 08.94
05.09.2019 VC Julisky (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žcm Praha - Juliska NM
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F Praha - Podvinný Mlýn DNS
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B05 Praha - Podvinný Mlýn DNS
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) výška/Žcm 2= Praha - Pekařka 1.40
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Pekařka 09.44
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) dálka/Žcm Praha - Vokovice DNS
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m př./Žcm/B02 Praha - Vokovice DNS
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 42 Praha - Eden 0883
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B06 2 Praha - Eden 12.48
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F02 15 Praha - Eden 33.87
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm/F02 9 Praha - Eden 4.10
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B07 4 Praha - Eden 09.14
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B03 13 Praha - Eden 3:32.30
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 8 Praha - Jeseniova 07.56
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 12.79
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žcm/F 10 Praha - Strahov 4.07
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/R04 3 Praha - Strahov 11.75
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B09 1 Praha - Juliska 12.44
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 5 Praha - Juliska 3.91
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/R06 3 Praha - Juliska 09.49