Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Novák
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Česká Lípa
  • Trenér: Süssnerová Veronika
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.41 Jičín 23.09.2018
50 m 07.25 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
60 m 08.38 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 08.09 h Jablonec nad Nisou 16.02.2020
100 m 14.61 Bílina 17.08.2019
150 m 20.56 Mladá Boleslav 16.06.2019
200 m 29.64 Bílina 17.08.2019
300 m 47.88 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
600 m 2:09.86 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
600 m 1:57.76 Jablonné v Podještědí 23.06.2018
800 m 2:54.27 Rumburk 12.05.2019
800 m 3:00.45 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 09.91 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.40 Chrudim 11.07.2020
skok vysoký 1.45 h Jablonné v Podještědí 08.02.2020
skok daleký 4.90 h Jablonec nad Nisou 16.02.2020
skok daleký 4.45 Česká Lípa 08.06.2020
vrh koulí 3kg 06.64 h Jablonec nad Nisou 31.01.2020
vrh koulí 3kg 06.84 Česká Lípa 25.05.2020
hod oštěpem 500g 23.93 Česká Lípa 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 46.57 Česká Lípa 20.09.2018
hod plným míčem 1kg 09.45 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
pětiboj 1627 Rumburk 12.05.2019
čtyřboj 1484 Jablonné v Podještědí 23.06.2018
trojboj 1872 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
trojboj 0693 Česká Lípa 20.09.2018
sprintérský trojboj 0860 Bílina 17.08.2019
30 m 03.89 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.30 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
60 m 08.38 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
100 m 14.61 Bílina 17.08.2019
150 m 20.56 Mladá Boleslav 16.06.2019
200 m 29.64 Bílina 17.08.2019
800 m 2:54.27 Rumburk 12.05.2019
60 m překážek (0.76) 10.59 Rumburk 06.06.2019
60 m překážek (0.76) 10.05 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
skok vysoký 1.25 h Česká Lípa 06.01.2019
skok daleký 4.85 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
skok daleký 4.61 Mladá Boleslav 16.06.2019
vrh koulí 3kg 06.18 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019
hod kriketovým míčkem 45.21 Varnsdorf 09.05.2019
pětiboj 1627 Rumburk 12.05.2019
trojboj 0955 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019
sprintérský trojboj 0860 Bílina 17.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/FA 8 Jablonec nad Nisou 08.33
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R5 1 Jablonec nad Nisou 08.34
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Jablonec nad Nisou 10.05
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm/FA 5 Jablonec nad Nisou 4.71
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/FA 7 Jablonec nad Nisou 08.55
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R02 4 Jablonec nad Nisou 08.41
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žcm/B02 5 Jablonec nad Nisou 20.90
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 150 m/Žcm/B1 3 Turnov 20.78
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žcm/FA 4 Turnov 08.44
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žcm/R4 1 Turnov 08.38
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Žcm 6 Turnov 4.51
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/Žcm Česká Lípa 4.52
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m/Žcm/B03 1 Česká Lípa 08.30
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 36 Bílina 0860
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B07 4 Bílina 08.77
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B09 3 Bílina 14.61
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B09 3 Bílina 29.64
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žcm/R2 6 Jablonec nad Nisou 08.38
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žcm/R04 1 Mladá Boleslav 08.32
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žcm/F 4 Mladá Boleslav 08.47
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Žcm 5 Mladá Boleslav 4.61
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žcm/B05 1 Mladá Boleslav 20.56
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Rumburk 10.59
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 150 m/Žcm/B02 1 Rumburk 21.21
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Rumburk 10.92
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Rumburk 43.63
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 60 m/Žcm/B01 2 Rumburk 08.41
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) skok daleký/Žcm 6 Rumburk 4.45
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 800 m/Žcm 11 Rumburk 2:54.27
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) pětiboj/Žcm 8 Rumburk 1627
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) hod kriketovým míčkem/Žcm/F MS Varnsdorf 45.21
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok daleký/Žcm/F Varnsdorf 4.35
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) 60 m/Žcm/B02 1 Varnsdorf 08.65
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) skok daleký/Žcm/FB Zittau 4.39
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.42
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm 5 Jablonec nad Nisou 4.71
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/FA Jablonec nad Nisou 08.30
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm 5 Jablonec nad Nisou 4.85
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Jablonec nad Nisou 10.63
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R03 1 Jablonec nad Nisou 08.45
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok daleký/M 18 Jablonec nad Nisou 4.70
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Jablonec nad Nisou DNF
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žcm 5 Jablonec nad Nisou 4.47
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 25 Jablonec nad Nisou 06.18
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) trojboj/Žcm 5 Jablonec nad Nisou 0955
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žcm/B10 1 Jablonec nad Nisou 08.55
06.01.2019 Českolipský Kvakoš (AC Česká Lípa) skok vysoký/Žcm/F Česká Lípa 1.25