Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Peffek
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Vlašim 01.09.2021
60 m 07.86 h Český Brod 20.11.2021
150 m 22.40 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 19.48 Vlašim 01.09.2021
300 m 52.10 Kutná Hora 06.09.2019
600 m 2:00.76 Čáslav 21.06.2019
800 m 2:47.9 Český Brod 01.06.2020
1000 m 3:25.05 Hradec Králové 10.10.2021
60 m překážek (0.76) 14.13 h Český Brod 16.03.2019
60 m překážek (0.76) 12.64 Vlašim 29.05.2020
60 m překážek (0.84) 10.11 h Český Brod 20.11.2021
100 m překážek (0.84) 17.18 Hradec Králové 09.10.2021
skok vysoký 1.57 Český Brod 03.10.2021
skok vysoký 1.61 h Český Brod 20.11.2021
skok o tyči 2.82 Hradec Králové 09.10.2021
skok daleký 5.23 Praha - Vokovice 30.06.2021
skok daleký 5.14 h Český Brod 20.11.2021
vrh koulí 4kg 10.56 Český Brod 03.10.2021
hod diskem 1kg 27.28 Hradec Králové 09.10.2021
hod oštěpem 500g 28.08 Čáslav 12.06.2020
hod oštěpem 600g 37.45 Vlašim 01.09.2021
hod oštěpem 800g 28.30 Český Brod 20.06.2021
hod kriketovým míčkem 38.16 Vlašim 29.05.2020
pětiboj 1195 Vlašim 29.05.2020
devítiboj 3860 Hradec Králové 09.10.2021
vrhačský trojboj 1242 Český Brod 03.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.46 Vlašim 07.06.2019
60 m 08.92 h Český Brod 23.11.2019
150 m 22.92 Stará Boleslav 17.05.2019
300 m 52.10 Kutná Hora 06.09.2019
600 m 2:00.76 Čáslav 21.06.2019
60 m překážek (0.76) 14.13 h Český Brod 16.03.2019
skok vysoký 1.16 h Český Brod 16.03.2019
skok daleký 3.60 h Český Brod 16.03.2019
skok daleký 3.99 Stará Boleslav 17.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 14= Český Brod 08.92
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 14 Český Brod 4.17
08.10.2019 Okresní přebor ZŠ a SŠ v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žcm 51 Kolín 0:10:27
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm 17 Kutná Hora 3.63
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 300 m/Žcm/B03 4 Kutná Hora 52.10
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žcm/F 16 Čáslav 3.56
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 600 m/Žcm/B02 8 Čáslav 2:00.76
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm 13 Vlašim 3.94
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R04 5 Vlašim 09.46
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) skok daleký/Žcm 14 Stará Boleslav 3.99
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 150 m/Žcm/B03 3 Stará Boleslav 22.92
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Český Brod 14.13
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm Český Brod 08.93
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 7 Český Brod 3.60
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm Český Brod 1.16