Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Váňa
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Habásko Petr
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Hala Žáci
300 m 34.98 Praha 10.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.47 Praha - Eden 24.05.2022
60 m 07.26 h Praha - Strahov 17.12.2022
100 m 12.32 Praha - Stromovka 22.09.2021
150 m 17.06 Praha - Eden 04.09.2022
150 m 17.12 h Praha - Strahov 17.12.2022
200 m 23.92 Ústí nad Orlicí 14.05.2022
200 m 22.47 h Praha - Stromovka 29.01.2023
300 m 36.18 Praha - Juliska 25.08.2022
300 m 34.98 h Praha - Stromovka 10.12.2022
400 m 49.14 h Praha - Stromovka 04.02.2023
600 m 1:55.18 h Praha-Stromovka 20.12.2018
800 m 2:16.22 h Praha - Strahov 08.01.2022
800 m 1:57.86 Litomyšl 20.08.2022
1000 m 2:35.28 Znojmo 24.09.2022
60 m překážek [83,8 cm] 09.39 h Praha-Stromovka 08.02.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.43 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.69 Praha - Stromovka 24.09.2020
100 m překážek [83,8cm] 13.94 Praha - Juliska 08.10.2022
skok vysoký 1.67 Praha - Juliska 09.10.2022
skok o tyči 2.60 Praha - Juliska 08.10.2022
skok daleký 5.38 h Praha - Strahov 04.02.2022
skok daleký 5.67 Praha - Juliska 09.10.2022
vrh koulí 3kg 10.32 h Praha - Stromovka 16.02.2020
vrh koulí 3kg 11.50 Praha - Eden 21.09.2020
vrh koulí 4kg 13.54 h Praha - Stromovka 16.02.2022
vrh koulí 4kg 13.28 Olomouc 28.06.2022
hod diskem 1kg 29.14 Praha - Juliska 08.10.2022
hod oštěpem 600g 34.40 Kolín 21.05.2022
hod kriketovým míčkem 45.33 Praha - Jeseniova 11.10.2020
pohár rozhlasu 1497 Praha - Stromovka 27.04.2022
pětiboj 1873 Praha - Stromovka 24.09.2020
čtyřboj 1267 h Praha-Stromovka 19.12.2019
devítiboj 5025 Praha - Juliska 09.10.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.09 Praha- Stromovka 24.04.2019
60 m 08.96 h Praha-Stromovka 19.12.2019
150 m 22.26 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 2:48.27 h Praha - Strahov 28.02.2019
800 m 2:36.96 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.74 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.43 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok daleký 3.99 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 08.52 Praha - Děkanka 18.09.2019
vrh koulí 3kg 09.53 h Praha-Stromovka 19.12.2019
hod kriketovým míčkem 44.03 Praha- Stromovka 24.04.2019
pohár rozhlasu 0543 Praha- Stromovka 24.04.2019
pětiboj 1269 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
čtyřboj 1267 h Praha-Stromovka 19.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) čtyřboj/Žcm 4 Praha-Stromovka 1267
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B02 3 Praha-Stromovka 12.43
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B01 3 Praha-Stromovka 2:50.80
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm 11 Praha-Stromovka 3.99
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Praha-Stromovka 09.53
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B02 3 Praha-Stromovka 08.96
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B8 8 Praha-Stromovka 09.10
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B9 5 Praha-Stromovka 22.26
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žcm 18 Praha - ZŠ Pošepného 0:05:18
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 19 Praha - Podvinný Mlýn 1269
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/S01 5 Praha - Podvinný Mlýn 41.28
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/S01 5 Praha - Podvinný Mlýn 4.19
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B03 2 Praha - Podvinný Mlýn 12.74
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Podvinný Mlýn 09.34
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B02 1 Praha - Podvinný Mlýn 2:36.96
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B01 7 Praha - Děkanka 2:45.35
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha - Děkanka 08.52
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Praha - Přátelství 08.20
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Přátelství 08.92
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B06 2 Praha - Jeseniova 09.09
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B05 5 Praha - Eden 08.82
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B03 5 Praha - Eden 21.89
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) pohár rozhlasu/Žcm 6 Praha- Stromovka 0543
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) 60 m/Žcm/B01 3 Praha- Stromovka 09.09
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha- Stromovka 44.03
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 11 Praha - Vítkov 0:04:31
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/R02 4 Praha - Strahov 09.21
28.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B03 3 Praha - Strahov 2:48.27
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B7 3 Praha - Stromovka 2:52.28
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B16 2 Praha - Stromovka 09.12