Karta atleta

Export do excelu
  • Machalický Jan
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.18 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
60 m 09.13 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 23.32 Praha - Jeseniova 29.5.2019
150 m 22.35 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 48.82 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:49.62 Praha - Jeseniova 24.4.2019
600 m 1:52.34 h Praha-Stromovka 20.12.2018
800 m 2:27.10 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
800 m 2:32.81 h Praha - Strahov 27.2.2019
60 m překážek 12.11 Praha - Jeseniova 17.6.2019
hod kriketovým míčkem 24.89 Praha - Stromovka 14.5.2019
vrh koulí 3kg 05.56 Praha - Jeseniova 29.5.2019
skok daleký 4.14 Praha - Jeseniova 17.6.2019
skok daleký 3.90 h Praha-Stromovka 20.12.2018
Přespolní běh 0:04:08 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.18 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
60 m 09.13 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 23.32 Praha - Jeseniova 29.5.2019
150 m 22.35 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 48.82 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:49.62 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:27.10 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
800 m 2:32.81 h Praha - Strahov 27.2.2019
60 m překážek 12.11 Praha - Jeseniova 17.6.2019
hod kriketovým míčkem 24.89 Praha - Stromovka 14.5.2019
vrh koulí 3kg 05.56 Praha - Jeseniova 29.5.2019
skok daleký 4.14 Praha - Jeseniova 17.6.2019
skok daleký 3.88 h Praha - Juliska 24.1.2019
Přespolní běh 0:04:08 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) dálka/Žcm 5 Praha - Jeseniova 4.14
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B03 2 Praha - Jeseniova 12.11
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 2:27.10
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/R06 2 Praha - Podvinný Mlýn 09.18
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/FC 6 Praha - Podvinný Mlýn 09.41
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm/F 12 Praha - Jeseniova 05.56
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 23.32
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žcm/B01 1 Újezd nad Lesy 2:35.7
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) dálka/Žcm Újezd nad Lesy 4.07
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Stromovka 2:35.41
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm/F 17 Praha - Stromovka 24.89
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B02 3 Praha - Děkanka 2:36.23
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 24 Praha - Jeseniova 05.02
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B01 2 Praha - Jeseniova 1:49.62
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm 28 Mladá Boleslav 07:39
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 5 Praha - Vítkov 0:04:08
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 4 Praha - Vítkov 0:04:08
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 3 Praha - Strahov 2:32.81
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/R03 3 Praha - Strahov 09.14
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B15 3 Praha - Stromovka 09.13
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B10 5 Praha - Stromovka 22.51
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 6 Praha - Juliska 3.88
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/R03 2 Praha - Juliska 09.37
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B5 5 Praha - Stromovka 2:36.92
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B3 5 Praha - Stromovka 48.82
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B6 3 Praha - Stromovka 22.35