Karta atleta

Export do excelu
  • Holoubek Jan
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.19 České Budějovice 7.5.2017
50 m 08.10 h České Budějovice 3.12.2017
60 m 09.47 Nová Včelnice 12.5.2018
60 m 09.58 h Praha - Strahov 10.2.2018
150 m 23.73 Nová Včelnice 12.5.2018
150 m 24.63 h Praha - Strahov 26.1.2019
300 m 75.19 h České Budějovice 12.11.2016
600 m 2:22.83 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
800 m 3:29.34 h Praha - Strahov 16.2.2019
60 m překážek 13.51 h Praha - Strahov 16.2.2019
pětiboj hala 0621 h Praha - Strahov 16.2.2019
čtyřboj 0630 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod kladivem 4kg 09.95 Tábor 1.5.2019
hod kriketovým míčkem 26.68 Brno 10.9.2018
hod plným míčem 1kg 07.45 Nová Včelnice 12.5.2018
hod plným míčem 1kg 06.93 h Nová Včelnice 18.2.2017
vrh koulí 3kg 05.79 Písek 8.6.2019
vrh koulí 3kg 05.68 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 3.53 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
skok daleký 3.58 h Praha - Strahov 16.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.10 h České Budějovice 30.3.2019
60 m 09.47 Nová Včelnice 19.5.2019
60 m 09.69 h České Budějovice 30.3.2019
150 m 24.05 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.6.2019
150 m 24.63 h Praha - Strahov 26.1.2019
800 m 3:29.34 h Praha - Strahov 16.2.2019
60 m překážek 13.51 h Praha - Strahov 16.2.2019
pětiboj hala 0621 h Praha - Strahov 16.2.2019
hod kladivem 4kg 09.95 Tábor 1.5.2019
vrh koulí 3kg 05.79 Písek 8.6.2019
vrh koulí 3kg 05.68 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 3.58 h Praha - Strahov 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žci/B02 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.70
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žci/B03 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 24.05
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 12 Písek 05.79
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žcm/B03 2 Písek 09.52
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žcm/B02 5 Písek 25.42
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) koule 3kg/Žcm/F 19 Nová Včelnice 05.75
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) 60 m/Žcm/B02 3 Nová Včelnice 09.47
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 60 m/Žci/R02 7 Tábor 10.00
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 150 m/Žci/B02 7 Tábor 25.17
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) kladivo 4kg/Žci 11 Tábor 09.95
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žci/B03 6 Tábor 09.69
30.03.2019 Jarní mítink pro přípravku, mladší a starší žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žcm 5 České Budějovice 08.10
30.03.2019 Jarní mítink pro přípravku, mladší a starší žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žcm 5 České Budějovice 09.69
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žcm 5 České Budějovice 08.19
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žcm 5 České Budějovice 09.79
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) pětiboj h/Žcm 26 Praha - Strahov 0621
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 800 m/Žcm/B01 10 Praha - Strahov 3:29.34
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) dálka/Žcm 24 Praha - Strahov 3.58
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) koule 3kg/Žcm 20 Praha - Strahov 05.68
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 60 m př./Žcm/B03 5 Praha - Strahov 13.51
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 60 m/Žcm/B03 6 Praha - Strahov 10.00
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/R05 3 Praha - Strahov 09.90
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žcm/B07 3 Praha - Strahov 24.63