Karta atleta

Export do excelu
  • Kmeťová Barbora
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér Pischnothová Andrea
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.55 Beroun 07.06.2019
60 m 09.65 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 23.81 Kladno 21.06.2018
150 m 23.45 h Praha - Strahov 01.02.2020
hod kriketovým míčkem 37.78 Kladno 17.05.2019
vrh koulí 2kg 07.65 Kutná Hora 21.09.2019
vrh koulí 2kg 08.08 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok daleký 3.79 Kladno 01.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 23.45 h Praha - Strahov 01.02.2020
vrh koulí 2kg 08.08 h Praha - Strahov 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) koule 2kg/Žkm/F 17 Kutná Hora 07.65
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R04 6 Kutná Hora 09.55
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R33 6 Brno 09.59
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KF 29 Brno 3.29
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KD 5= Brno 35.63
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) koule 2kg/Žkm 14 Roztoky 07.15
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R02 3 Roztoky 09.60
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) koule 2kg/Žkm 13 Slaný 07.57
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm/F 21 Slaný 29.84
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 2kg/Žkm/F 11 Beroun 07.42
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R09 4 Beroun 09.55
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 2kg/Žkm 14 Kladno 06.99
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm 7 Kladno 37.78
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R14 Kutná Hora DNS
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B11 Kutná Hora DNS
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) kriket/Žkm/F Kutná Hora DNS