Karta atleta

Export do excelu
  • Huňková Alexandra
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér Jana Feilhauerová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 08.48 Frýdek-Místek 01.05.2019
60 m 08.70 h Opava 27.01.2019
150 m 20.77 Třinec 13.06.2019
150 m 21.24 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
300 m 49.67 Zlín 31.05.2018
600 m 2:10.5 Kopřivnice 24.10.2019
800 m 2:51.64 Třinec 11.05.2019
60 m překážek 10.11 Opava 23.05.2019
60 m překážek 10.50 h Ostrava 09.02.2019
pětiboj 2359 Třinec 11.05.2019
hod oštěpem 400g 26.60 Ostrava - Vítkovice 27.08.2019
hod kriketovým míčkem 40.94 Třinec 24.04.2019
hod plným míčem 1kg 10.00 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
vrh koulí 2kg 10.54 Hranice 22.09.2019
vrh koulí 2kg 10.84 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
skok daleký 4.08 Třinec 24.04.2019
skok daleký 4.36 h Opava 27.01.2019
skok vysoký 1.15 Frýdek-Místek 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.2 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 08.48 Frýdek-Místek 01.05.2019
60 m 08.70 h Opava 27.01.2019
150 m 20.77 Třinec 13.06.2019
150 m 21.24 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
600 m 2:10.5 Kopřivnice 24.10.2019
800 m 2:51.64 Třinec 11.05.2019
60 m překážek 10.11 Opava 23.05.2019
60 m překážek 10.50 h Ostrava 09.02.2019
pětiboj 2359 Třinec 11.05.2019
hod oštěpem 400g 26.60 Ostrava - Vítkovice 27.08.2019
hod kriketovým míčkem 40.94 Třinec 24.04.2019
vrh koulí 2kg 10.54 Hranice 22.09.2019
vrh koulí 2kg 10.84 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
skok daleký 4.08 Třinec 24.04.2019
skok daleký 4.36 h Opava 27.01.2019
skok vysoký 1.15 Frýdek-Místek 01.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.10.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm 2= Kopřivnice 08.9
24.10.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 600 m/Žkm 4 Kopřivnice 2:10.5
07.10.2019 Klubové víceboje a sprinterský dvojboj (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm/F Kopřivnice - ZŠ Alšova 08.8
07.10.2019 Klubové víceboje a sprinterský dvojboj (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 150 m/Žkm Kopřivnice - ZŠ Alšova 23.0
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Šumperk 10.40
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 5 Šumperk 10.47
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B02 3 Šumperk 21.30
03.10.2019 Klubové podzimní házení (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) kriket/Žkm 7 Kopřivnice 34.20
30.09.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žkm 1= Kopřivnice 07.2
30.09.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) plný míč 1kg/Žkm Kopřivnice 12.30
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m př./Žkm/B01 6 Vyškov 10.65
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žkm/B02 6 Vyškov 20.95
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 5 Frýdek-Místek 10.11
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm 7 Frýdek-Místek 25.16
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Hranice 10.54
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 4 Hranice 10.39
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R21 7 Brno 08.72
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/FD Brno 08.67
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KE 21 Brno 3.92
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KC 14 Brno 37.80
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 4 Frýdek-Místek 10.59
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 6 Frýdek-Místek 22.09
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 5 Frýdek-Místek 25.12
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm 9 Ostrava - Vítkovice 09.59
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) oštěp 400g/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 26.60
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žkm/R1 5 Jablonec nad Nisou 10.19
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 400g/Žkm/F 18 Jablonec nad Nisou 21.52
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Frýdek-Místek 10.59
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Frýdek-Místek 09.67
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Frýdek-Místek 20.77
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm 5 Třinec 25.38
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B01 2 Třinec 10.19
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B01 2 Třinec 20.77
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 10 Třinec 38.94
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm 4 Třinec 09.60
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm 4 Třinec 23.42
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 4 Opava 09.80
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 1 Opava 10.11
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B06 1 Opava 20.91
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Frýdek Místek 10.16
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Frýdek Místek 08.64
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm 4 Frýdek Místek 24.34
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 7 Třinec 2359
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm 9 Třinec 2:51.64
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 6 Třinec 40.62
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 14 Třinec 3.90
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B02 2 Třinec 10.36
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 2 Třinec 08.80
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm 14= Frýdek-Místek 1.15
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Frýdek-Místek 08.48
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 4 Frýdek-Místek 09.67
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 4 Třinec 2269
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 8 Třinec 3:00.33
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F01 4 Třinec 40.94
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F01 Třinec 4.22
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B07 1 Třinec 10.61
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B04 1 Třinec 08.95
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm Ostrava-Martinov 10.39
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 400g/Žkm 7 Ostrava-Martinov 22.51
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 10.60
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 10.84
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R01 4 Ostrava - Vítkovice 10.77
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 10.14
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F Ostrava - Vítkovice 10.63
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B17 2 Ostrava - Vítkovice 21.24
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F Ostrava 09.40
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žkm/F Ostrava 10.50
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R08 1 Ostrava 08.82
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žkm/R02 1 Ostrava 10.75
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 7 Ostrava - Vítkovice 10.69
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 29 Ostrava - Vítkovice 3.81
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R03 1 Ostrava - Vítkovice 10.55
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R04 3 Ostrava - Vítkovice 08.88
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/FA Opava 08.70
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) dálka/Žky Opava 4.36
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 1 Opava 10.90
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R02 1 Opava 08.73