Karta atleta

Export do excelu
  • Kvapilová Natálie
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér Jana Feilhauerová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 08.44 Frýdek-Místek 17.06.2019
60 m 08.59 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
150 m 20.78 Frýdek-Místek 17.06.2019
150 m 20.99 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
300 m 53.05 Frýdek-Místek 01.05.2018
800 m 2:58.33 Třinec 11.05.2019
60 m překážek 12.32 Frýdek Místek 14.05.2019
60 m překážek 12.86 h Ostrava 09.02.2019
pohár rozhlasu 1028 Kopřivnice 21.05.2019
pětiboj 1849 Třinec 11.05.2019
hod oštěpem 400g 14.56 Frýdek Místek 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.80 Frýdek-Místek 01.05.2018
hod plným míčem 1kg 07.15 Kopřivnice 23.08.2018
hod plným míčem 1kg 09.15 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
vrh koulí 2kg 09.64 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 2kg 09.20 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 4.12 Kopřivnice 21.05.2019
skok daleký 3.53 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.2 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 08.44 Frýdek-Místek 17.06.2019
60 m 08.59 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
150 m 20.78 Frýdek-Místek 17.06.2019
150 m 20.99 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
800 m 2:58.33 Třinec 11.05.2019
60 m překážek 12.32 Frýdek Místek 14.05.2019
60 m překážek 12.86 h Ostrava 09.02.2019
pohár rozhlasu 1028 Kopřivnice 21.05.2019
pětiboj 1849 Třinec 11.05.2019
hod oštěpem 400g 14.56 Frýdek Místek 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.02 Třinec 24.04.2019
vrh koulí 2kg 09.64 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 2kg 09.20 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 4.12 Kopřivnice 21.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 11 Šumperk 08.96
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 5= Šumperk 08.75
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B02 2 Šumperk 21.07
03.10.2019 Klubové podzimní házení (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) kriket/Žkm 11 Kopřivnice 28.95
30.09.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žkm 1= Kopřivnice 07.2
30.09.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) plný míč 1kg/Žkm 4 Kopřivnice 10.20
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 3 Hranice 08.88
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žkm/B02 4 Hranice 21.39
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm 11 Ostrava - Vítkovice 08.67
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) oštěp 400g/Žkm 15 Ostrava - Vítkovice 13.93
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 4 Frýdek-Místek 09.45
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Frýdek-Místek 08.44
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Frýdek-Místek 20.78
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B01 4 Třinec 08.81
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 10 Třinec 4.09
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B01 3 Třinec 20.93
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 13 Třinec 37.74
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm 6 Třinec 09.16
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B01 2 Opava 08.59
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 5 Opava 09.53
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B06 2 Opava 20.99
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žkm 8 Kopřivnice 1028
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm Kopřivnice 08.53
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žkm 4 Kopřivnice 4.12
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 4 Frýdek Místek 12.32
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 12 Frýdek Místek 3.80
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm 23 Frýdek Místek 14.56
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 15 Třinec 1849
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm 16 Třinec 2:58.33
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 12 Třinec 33.70
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 16 Třinec 3.85
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B03 3 Třinec 12.57
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 1 Třinec 08.84
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 5 Frýdek-Místek 09.64
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 29 Frýdek-Místek 30.32
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Frýdek-Místek 08.64
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 11 Třinec 1752
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 15 Třinec 3:07.07
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B05 3 Třinec 12.52
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F02 18 Třinec 3.78
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B07 1 Třinec 09.08
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F02 5 Třinec 38.02
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 08.59
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 20.99
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 4 Ostrava - Vítkovice 09.20
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.67
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 1 Ostrava - Vítkovice 08.71
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B03 5 Ostrava - Vítkovice 21.23
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F 5 Ostrava 09.07
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R15 1 Ostrava 08.79
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žkm/R04 4 Ostrava 12.86
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B01 5 Ostrava - Vítkovice 21.43
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 08.58
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R16 1 Ostrava - Vítkovice 08.79
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 2 Ostrava - Vítkovice 21.77