Karta atleta

Export do excelu
  • Kubajurová Tereza
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.21 Frýdek-Místek 17.6.2019
60 m 08.28 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 20.01 Opava 16.5.2019
150 m 20.04 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
300 m 42.19 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
300 m 43.45 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
500 m 1:24.6 Frýdek-Místek 22.5.2019
600 m 1:50.6 Frýdek-Místek 10.4.2019
800 m 2:50.57 Třinec 24.4.2019
800 m 3:03.81 h Ostrava 11.2.2017
1 anglická míle 6:38.3 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek 10.58 Třinec 24.4.2019
pětiboj 2561 Třinec 24.4.2019
hod oštěpem 400g 30.88 Ostrava-Martinov 24.3.2019
hod kriketovým míčkem 52.76 Frýdek-Místek 1.5.2019
hod plným míčem 1kg 07.80 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
vrh koulí 2kg 11.63 Ostrava - Vítkovice 27.8.2019
vrh koulí 2kg 09.00 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.23 Třinec 24.4.2019
skok daleký 4.53 h Ostrava 9.2.2019
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 10.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 Frýdek-Místek 17.6.2019
60 m 08.28 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
150 m 20.01 Opava 16.5.2019
150 m 20.04 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
300 m 42.19 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
300 m 43.45 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
500 m 1:24.6 Frýdek-Místek 22.5.2019
600 m 1:50.6 Frýdek-Místek 10.4.2019
800 m 2:50.57 Třinec 24.4.2019
60 m překážek 10.58 Třinec 24.4.2019
pětiboj 2561 Třinec 24.4.2019
hod oštěpem 400g 30.88 Ostrava-Martinov 24.3.2019
hod kriketovým míčkem 52.76 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 2kg 11.63 Ostrava - Vítkovice 27.8.2019
vrh koulí 2kg 09.00 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.23 Třinec 24.4.2019
skok daleký 4.53 h Ostrava 9.2.2019
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 10.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B01 5 Uherské Hradiště 43.94
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R21 3 Brno 08.57
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/FC Brno 08.62
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KE 19 Brno 4.07
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KC 4 Brno 47.98
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/FB 4 Brno 51.45
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B01 5 Frýdek-Místek 08.51
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žky/B01 5 Frýdek-Místek 44.44
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Frýdek-Místek 20.68
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 11.63
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) oštěp 400g/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 27.68
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) koule 2kg/Žkm Ostrava 10.87
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) oštěp 400g/Žkm Ostrava 27.75
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/R1 6 Jablonec nad Nisou 08.48
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/R2 2 Jablonec nad Nisou 42.50
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 42.19
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Frýdek-Místek 08.21
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Frýdek-Místek 43.31
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F Frýdek-Místek 49.17
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm Třinec 50.66
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm Třinec 10.11
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm Třinec 27.04
22.05.2019 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm Frýdek-Místek 1:24.6
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B01 4 Opava 20.01
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B01 4 Opava 43.20
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 8 Opava 08.18
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 08.32
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 43.59
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B05 1 Ostrava - Vítkovice 20.22
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1= Frýdek-Místek 08.30
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm Frýdek-Místek 09.85
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm Frýdek-Místek 52.76
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm Třinec 2561
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 2 Třinec 2:50.57
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B05 1 Třinec 10.58
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F02 4 Třinec 4.23
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B05 1 Třinec 08.61
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F02 Třinec 48.74
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žkm 4 Frýdek-Místek 1:50.6
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm Frýdek-Místek 1.30
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm Ostrava-Martinov 09.92
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 400g/Žkm Ostrava-Martinov 30.88
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm Ostrava - Vítkovice 08.28
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B01 3 Ostrava - Vítkovice 20.04
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R2 6 Ostrava 43.51
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 08.28
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 3 Ostrava - Vítkovice 08.42
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B07 3 Ostrava - Vítkovice 20.26
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/F Ostrava 08.36
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R01 1 Ostrava 08.34
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F 6 Ostrava 09.00
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B02 1 Ostrava 4.53
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 08.36
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 1 Ostrava - Vítkovice 08.42
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Ostrava - Vítkovice 43.45
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 08.34
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 1 Ostrava - Vítkovice 08.30
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 44.52