Karta atleta

Export do excelu
  • Cvalínová Anna
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Jan Vosejpka
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 Plzeň 15.9.2019
60 m 09.12 h Praha - Stromovka 17.2.2019
150 m 22.82 Domažlice 5.9.2019
150 m 22.53 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 48.52 Plzeň 15.9.2019
600 m 2:03.73 Nýřany 21.5.2019
800 m 3:00.09 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 12.78 Sušice 21.6.2019
pětiboj 1572 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 29.06 Plzeň - Petřín 17.5.2019
skok daleký 3.05 Sušice 21.6.2019
Přespolní běh 0:04:29 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.86 Plzeň 15.9.2019
60 m 09.12 h Praha - Stromovka 17.2.2019
150 m 22.82 Domažlice 5.9.2019
150 m 22.53 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 48.52 Plzeň 15.9.2019
600 m 2:03.73 Nýřany 21.5.2019
800 m 3:00.09 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 12.78 Sušice 21.6.2019
pětiboj 1572 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 29.06 Plzeň - Petřín 17.5.2019
skok daleký 3.05 Sušice 21.6.2019
Přespolní běh 0:04:29 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žkm/B02 3 Plzeň 48.52
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/FB 4 Plzeň 08.86
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R02 3 Plzeň 08.91
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 60 m/Žkm/FA 6 Domažlice 09.25
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 60 m/Žkm/R04 1 Domažlice 09.40
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 150 m/Žkm/B02 1 Domažlice 22.82
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m př./Žkm/B04 3 Sušice 12.78
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) pětiboj/Žkm 19 Sušice 1475
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) kriket/Žkm 22 Sušice 26.50
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) dálka/Žkm 33 Sušice 3.05
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m/Žkm/B03 4 Sušice 09.10
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 800 m/Žkm/B02 8 Sušice 3:02.57
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žkm/B02 1 Plzeň 49.02
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/FA 5 Plzeň 08.96
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R05 2 Plzeň 08.97
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 600 m/Žkm/B1 4 Nýřany 2:03.73
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žkm/B5 1 Nýřany 22.66
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm 5 Plzeň - Petřín 1572
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm/F 7 Plzeň - Petřín 29.06
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm 7 Plzeň - Petřín 3.80
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B03 1 Plzeň - Petřín 12.97
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B02 2 Plzeň - Petřín 09.42
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B02 5 Plzeň - Petřín 3:00.09
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B08 1 Stříbro 09.37
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žkm/B07 1 Stříbro 50.18
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žkm 15 Bělá nad Radbuzou 0:04:29
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R01 3 Praha - Stromovka 09.12
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žkm/B08 1 Praha - Stromovka 22.53