Karta atleta

Export do excelu
  • Machová Alžběta
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Ondřej Svoboda
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 09.08 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 22.17 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
150 m 22.81 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 47.57 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
600 m 1:55.83 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:46.62 Praha - Eden 26.4.2019
60 m překážek 12.46 Praha - Eden 26.4.2019
pětiboj 1867 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 24.88 Praha - Eden 26.4.2019
vrh koulí 2kg 07.14 Praha - Vokovice 13.5.2019
skok daleký 3.74 Praha - Eden 26.4.2019
skok vysoký 1.25 Praha - Eden 17.9.2019
Přespolní běh 6:46 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.79 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 09.08 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 22.17 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
150 m 22.81 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 47.57 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
600 m 1:55.83 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:46.62 Praha - Eden 26.4.2019
60 m překážek 12.46 Praha - Eden 26.4.2019
pětiboj 1867 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 24.88 Praha - Eden 26.4.2019
vrh koulí 2kg 07.14 Praha - Vokovice 13.5.2019
skok daleký 3.74 Praha - Eden 26.4.2019
skok vysoký 1.25 Praha - Eden 17.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žkm 11= Praha - Eden 1.25
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 3 Praha - Eden 08.71
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) výška/Žkm/F Praha - Jeseniova DNS
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 Praha - Jeseniova DNS
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky 8 Stará Boleslav 2:53.26
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/F 12 Praha - Podvinný Mlýn 19.92
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 2:52.01
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B05 1 Praha - Podvinný Mlýn 47.57
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B04 3 Praha - Podvinný Mlýn 22.17
03.06.2019 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B1 5 Praha - Juliska 08.71
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) koule 2kg/Žkm 10 Praha - Vokovice 07.14
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Vokovice 22.37
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B01 5 Praha - Děkanka 08.82
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žkm/B04 2 Praha - Děkanka 49.49
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 23 Praha - Eden 1867
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B01 5 Praha - Eden 12.46
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F02 26 Praha - Eden 24.88
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B04 3 Praha - Eden 08.79
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F02 18 Praha - Eden 3.74
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 2 Praha - Eden 2:46.62
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B01 2 Praha - Jeseniova 1:55.83
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R08 2 Praha - Strahov 09.08
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/R04 Praha - Strahov DQ
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B17 4 Praha - Stromovka 22.81