Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Petrová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Pátková Marie
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.11 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
60 m 09.11 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.90 Nymburk 04.10.2020
150 m 21.66 Kutná Hora 20.06.2020
300 m 53.35 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
300 m 48.52 Vlašim 07.06.2019
600 m 1:53.29 Kutná Hora 04.09.2020
800 m 2:40.61 h Praha - Strahov 01.02.2020
800 m 2:41.85 Nymburk 31.05.2020
1000 m 3:41.60 Stará Boleslav 17.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.95 h Český Brod 22.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.00 Vlašim 29.05.2020
skok daleký 3.76 h Nymburk 01.12.2019
skok daleký 4.10 Nymburk 04.10.2020
vrh koulí 2kg 06.19 Nymburk 29.09.2019
pohár rozhlasu 0534 Nymburk 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 33.98 Nymburk 31.05.2020
hod plným míčem 1kg 08.20 Nymburk 07.10.2018
hod plným míčem 1kg 08.30 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
pětiboj 1856 Vlašim 29.05.2020
čtyřboj 1727 Nymburk 31.05.2020
trojboj 1648 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
trojboj 1224 Nymburk 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.33 Brno 10.09.2019
150 m 22.51 Kutná Hora 21.09.2019
300 m 48.52 Vlašim 07.06.2019
600 m 1:58.30 Nymburk 14.05.2019
800 m 2:52.16 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 2:46.71 Brno 10.09.2019
1000 m 3:41.60 Stará Boleslav 17.05.2019
skok daleký 3.85 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 3.76 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 2kg 06.19 Nymburk 29.09.2019
pohár rozhlasu 0534 Nymburk 14.05.2019
čtyřboj 1420 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 24 Nymburk 3.76
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B03 4 Nymburk 09.24
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B4 4 Nymburk 09.40
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žkm/B3 3 Nymburk 2:56.86
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm 8 Nymburk 3.85
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 20 Nymburk 06.19
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žkm 12 Nymburk 1420
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R04 5 Kutná Hora 09.34
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B05 3 Kutná Hora 22.51
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R30 2 Brno 09.33
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B7 8 Brno 2:46.71
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 300 m/Žkm/B03 3 Kutná Hora 49.91
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R04 1 Kutná Hora 09.36
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 600 m/Žkm/B01 8 Čáslav 2:02.52
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žkm/B03 2 Čáslav 22.72
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R02 3 Vlašim 09.33
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žkm 5 Vlašim 48.52
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m/Žkm/B06 4 Stará Boleslav 09.48
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 1000 m/Žkm/B02 4 Stará Boleslav 3:41.60
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žkm 33 Nymburk 0534
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 600 m/Žkm 5 Nymburk 1:58.30
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok daleký/Žkm 15= Nymburk 3.67
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žkm/B03 5 Kutná Hora 2:56.00
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B11 3 Kutná Hora 22.92
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B03 3 Praha - Strahov 2:52.16