Karta atleta

Export do excelu
  • Čápová Kateřina
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér Jaroslav Máslo
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.3 h Praha - Juliska 24.01.2019
150 m 22.31 Praha - Děkanka 30.05.2019
150 m 23.96 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 50.89 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
300 m 50.38 h Praha - Strahov 27.02.2019
800 m 3:05.89 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek 11.85 Praha - Eden 11.09.2019
60 m překážek 12.64 h Praha - Strahov 27.02.2019
pohár rozhlasu 0741 Stadion Přátelství 09.05.2019
pětiboj 1628 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 33.59 Praha - Eden 17.09.2019
vrh koulí 2kg 08.17 Praha - Eden 11.09.2019
vrh koulí 2kg 06.11 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok daleký 3.72 Praha - Vokovice 18.06.2019
skok daleký 3.24 h Praha - Juliska 24.01.2019
skok vysoký 1.18 Praha - Juliska 13.05.2019
Přespolní běh 0:05:05 Praha - Vítkov 27.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.26 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.3 h Praha - Juliska 24.01.2019
150 m 22.31 Praha - Děkanka 30.05.2019
150 m 23.96 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 50.89 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
300 m 50.38 h Praha - Strahov 27.02.2019
800 m 3:05.89 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek 11.85 Praha - Eden 11.09.2019
60 m překážek 12.64 h Praha - Strahov 27.02.2019
pohár rozhlasu 0741 Stadion Přátelství 09.05.2019
pětiboj 1628 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 33.59 Praha - Eden 17.09.2019
vrh koulí 2kg 08.17 Praha - Eden 11.09.2019
vrh koulí 2kg 06.11 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok daleký 3.72 Praha - Vokovice 18.06.2019
skok daleký 3.24 h Praha - Juliska 24.01.2019
skok vysoký 1.18 Praha - Juliska 13.05.2019
Přespolní běh 0:05:05 Praha - Vítkov 27.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žkm 40 Praha - ZŠ Pošepného 0:05:44
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 29= Praha - Podvinný Mlýn 1628
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/S03 5 Praha - Podvinný Mlýn 3.92
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/S03 3 Praha - Podvinný Mlýn 31.40
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B06 6 Praha - Podvinný Mlýn 3:09.29
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B11 3 Praha - Podvinný Mlýn 09.62
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B12 4 Praha - Podvinný Mlýn 11.99
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 21 Praha - Eden 33.59
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B02 8 Praha - Eden 12.12
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 7= Praha - Eden 08.17
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B02 3 Praha - Eden 11.85
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) dálka/Žkm 10 Praha - Vokovice 3.72
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B04 1 Praha - Vokovice 12.23
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B05 3 Praha - Podvinný Mlýn 50.89
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B03 5 Praha - Podvinný Mlýn 22.45
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm 9 Praha - Děkanka 06.53
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B05 2 Praha - Děkanka 22.31
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žkm/B01 5 Praha - Juliska 09.16
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) výška/Žkm 13 Praha - Juliska 1.18
10.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žkm/F 10 Praha - Vinohrady 1.10
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žkm/B01 4 Praha - Děkanka 51.12
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 13, Kategorie III. (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) poharR/Žkm 7 Stadion Přátelství 0741
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 13, Kategorie III. (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) 60 m/Žkm/B01 3 Stadion Přátelství 09.27
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 13, Kategorie III. (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) dálka/Žkm Stadion Přátelství 3.70
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žkm 6 Praha - Vinohrady 3.64
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 46 Praha - Eden 1499
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F01 29 Praha - Eden 25.41
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F01 23 Praha - Eden 3.63
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B02 6 Praha - Eden 12.81
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 4 Praha - Eden 09.26
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B04 7 Praha - Eden 3:05.89
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 18 Praha - Vítkov 0:05:05
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/R04 4 Praha - Strahov 12.64
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žkm/B07 1 Praha - Strahov 50.38
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm/F MS Praha - Strahov 06.11
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/R03 MS Praha - Strahov 09.52
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R04 3 Praha - Juliska 09.3
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žkm 16 Praha - Juliska 3.24
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B6 5 Praha - Stromovka 13.13
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B30 6 Praha - Stromovka 52.37
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B19 1 Praha - Stromovka 09.51
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B22 4 Praha - Stromovka 23.96