Karta atleta

Export do excelu
  • Rozinková Nela
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
  • Trenér Martin Skřivánek
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 Pardubice 29.05.2019
60 m 09.2 h Pardubice 19.01.2020
150 m 23.60 Chrudim 15.05.2019
150 m 22.61 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
600 m 2:14.99 Pardubice 23.05.2018
800 m 3:41.0 Pardubice 09.10.2019
60 m překážek 11.7 Pardubice 09.10.2019
pětiboj 1244 Pardubice 09.10.2019
čtyřboj 0968 Pardubice 20.06.2018
hod kriketovým míčkem 25.36 Pardubice 09.10.2019
vrh koulí 2kg 07.82 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
skok daleký 3.50 Pardubice 09.10.2019
skok daleký 3.46 h Pardubice 19.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.2 h Pardubice 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R06 8 Ostrava - Vítkovice 09.46
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B08 3 Ostrava - Vítkovice 22.61
09.10.2019 Oddílové závody v pětiboji mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) kriket/Žkm 21 Pardubice 25.36
09.10.2019 Oddílové závody v pětiboji mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) dálka/Žkm 15 Pardubice 3.50
09.10.2019 Oddílové závody v pětiboji mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m/Žkm 9= Pardubice 09.5
09.10.2019 Oddílové závody v pětiboji mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m př./Žkm Pardubice 11.7
09.10.2019 Oddílové závody v pětiboji mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 800 m/Žkm 21 Pardubice 3:41.0
09.10.2019 Oddílové závody v pětiboji mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) pětiboj/Žkm 17 Pardubice 1244
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 2kg/Žkm 13 Ústí nad Orlicí 07.82
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žkm/R03 5 Ústí nad Orlicí 09.46
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) koule 2kg/Žkm/F 12 Pardubice 07.24
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m/Žkm/R03 6 Pardubice 09.55
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) koule 2kg/Žkm 9 Pardubice 07.44
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/Žkm/R05 4 Pardubice 09.30
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Chrudim 23.60
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žkm/R03 4 Chrudim 09.42
19.02.2019 Oddílové závody mladšího žactva - 60m, dálka (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) 60 m/Žky/B8 3 Pardubice 09.9
19.02.2019 Oddílové závody mladšího žactva - 60m, dálka (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) dálka/Žky 16 Pardubice 3.46
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žkm/R05 2 Praha - Stromovka 09.45
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žkm/B06 4 Praha - Stromovka 23.53