Karta atleta

Export do excelu
  • Matoušková Adéla
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Jan Vosejpka
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.69 Plzeň - Petřín 17.5.2019
150 m 24.49 Stříbro 9.5.2018
300 m 53.34 Nýřany 22.5.2018
600 m 2:06.03 Přeštice 14.5.2019
800 m 2:47.23 Stříbro 1.6.2019
800 m 3:08.93 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:44.52 Plzeň 13.6.2019
60 m překážek 13.67 Plzeň - Petřín 17.5.2019
pohár rozhlasu 0661 Přeštice 14.5.2019
pětiboj 1390 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 31.94 Domažlice 5.9.2019
skok daleký 3.68 Přeštice 14.5.2019
skok daleký 3.44 h Praha - Stromovka 17.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.69 Plzeň - Petřín 17.5.2019
600 m 2:06.03 Přeštice 14.5.2019
800 m 2:47.23 Stříbro 1.6.2019
800 m 3:08.93 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:44.52 Plzeň 13.6.2019
60 m překážek 13.67 Plzeň - Petřín 17.5.2019
pohár rozhlasu 0661 Přeštice 14.5.2019
pětiboj 1390 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 31.94 Domažlice 5.9.2019
skok daleký 3.68 Přeštice 14.5.2019
skok daleký 3.44 h Praha - Stromovka 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) kriket/Žkm 18 Plzeň 28.93
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žkm/F 9 Plzeň 2:55.69
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) kriket/Žkm/F 7 Domažlice 31.94
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 800 m/Žkm/F 4 Domažlice 2:51.32
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 1000 m/Žkm/B 5 Plzeň 3:44.52
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm 7 Plzeň 30.79
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm/F 15 Stříbro 29.42
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žkm/B02 3 Stříbro 2:47.23
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm 7 Plzeň - Petřín 1390
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm/F 6 Plzeň - Petřín 30.38
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm 9 Plzeň - Petřín 3.55
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B02 3 Plzeň - Petřín 13.67
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B03 1 Plzeň - Petřín 09.69
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B02 6 Plzeň - Petřín 3:01.01
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) poharR/Žkm 19= Přeštice 0661
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) dálka/Žkm 14 Přeštice 3.68
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) 600 m/Žkm/B02 5 Přeštice 2:06.03
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žkm/B 7 Stříbro 3:00.14
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm/F 11 Stříbro 27.28
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm/F 20 Praha - Stromovka 3.44
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B02 6 Praha - Stromovka 3:08.93