Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Hořtová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Ostrov, z.s.
  • Trenér: Zekuciová Eva
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 h Plzeň 06.02.2022
60 m 08.61 Ostrov 11.05.2022
100 m 14.16 Plzeň 06.07.2021
150 m 21.01 Stříbro 26.06.2021
150 m 21.74 h Praha - Strahov 02.01.2022
200 m 29.81 Bílina 14.08.2021
300 m 47.80 Karlovy Vary 22.09.2021
500 m 1:49.57 Ostrov 08.05.2018
800 m 3:12.29 Ostrov 25.09.2019
60 m překážek [106,7 cm] 11.26 h Praha - Strahov 21.01.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.86 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.04 Karlovy Vary 17.06.2020
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.37 h Praha - Strahov 18.12.2021
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 17.39 Ostrov 11.05.2022
200 m překážek [76,2 cm] 36.91 Bílina 29.05.2021
skok vysoký 1.26 h Chodov 13.12.2021
skok vysoký 1.26 Chodov 26.05.2022
skok daleký 3.12 h Praha - Strahov 21.01.2018
skok daleký 4.54 Ostrov 14.05.2022
vrh koulí 2kg 07.35 h Praha - Stromovka 25.01.2020
vrh koulí 3kg 08.01 Ostrov 14.05.2022
hod oštěpem 400g 15.95 Kladno 29.09.2019
hod oštěpem 500g 22.53 Karlovy Vary 22.09.2021
hod kriketovým míčkem 37.02 Ostrov 29.09.2020
pohár rozhlasu 1439 Ostrov 17.05.2022
hod plným míčem 1kg 07.95 h Praha - Strahov 21.01.2018
pětiboj 1761 Ostrov 29.09.2020
sprintérský trojboj 1686 Bílina 14.08.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.49 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 09.58 Chodov 05.05.2019
150 m 24.28 h Praha - Stromovka 26.01.2019
150 m 23.77 Cheb 27.04.2019
800 m 3:12.29 Ostrov 25.09.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.58 Kladno 29.09.2019
skok vysoký 1.20 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok vysoký 1.15 Chodov 05.05.2019
skok daleký 3.80 Ostrov 25.09.2019
hod oštěpem 400g 15.95 Kladno 29.09.2019
hod kriketovým míčkem 36.51 Ostrov 25.09.2019
pětiboj 1683 Ostrov 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) hod oštěpem 400g/Žkm test NM
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 6 Kladno 11.58
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) hod oštěpem 400g/Žkm 15 Kladno 15.95
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) pětiboj/Žkm 4 Ostrov 1683
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žkm/B01 2 Ostrov 09.47
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 800 m/Žkm/B01 7 Ostrov 3:12.29
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 1 Ostrov 11.91
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) hod kriketovým míčkem/Žkm Ostrov 36.51
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žkm 8 Ostrov 3.80
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Ostrov 33.49
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm Ostrov 12.35
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 3 Chodov 12.32
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) skok vysoký/Žkm 7 Chodov 1.15
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žkm/R03 4 Chodov 09.58
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Cheb 28.50
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B06 8 Cheb 09.74
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B08 3 Cheb 23.77
11.02.2019 Oddílové závody ve skoku vysokém (TJ MDDM Ostrov) skok vysoký/Žkm 2= Ostrov 1.20
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok vysoký/Žkm 5 Praha - Stromovka 1.20
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žkm/B03 3 Praha - Stromovka 09.49
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žkm/B03 1 Praha - Stromovka 24.28