Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Hrčková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
60 m 09.53 Třinec 13.06.2019
150 m 23.36 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 23.38 Třinec 13.06.2019
300 m 53.58 Valašské Meziříčí 03.05.2018
300 m 52.89 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
600 m 2:06.32 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:59.29 Frýdek-Místek 20.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.88 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.29 Opava 23.05.2019
skok daleký 3.62 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 3.74 Třinec 13.06.2019
hod kriketovým míčkem 30.37 Opava 23.05.2019
pětiboj 1398 Třinec 24.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.57 h Ostrava 09.02.2019
60 m 09.53 Třinec 13.06.2019
150 m 23.36 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 23.38 Třinec 13.06.2019
300 m 52.89 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
800 m 3:06.22 Třinec 24.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.88 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.29 Opava 23.05.2019
skok daleký 3.62 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 3.74 Třinec 13.06.2019
hod kriketovým míčkem 30.37 Opava 23.05.2019
pětiboj 1398 Třinec 24.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 31 Třinec 3.74
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B06 2 Třinec 09.53
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B02 7 Třinec 23.38
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm 22 Opava 30.37
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 5 Opava 12.29
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B03 2 Opava 23.33
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 5 Frýdek Místek 12.75
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm 26 Frýdek Místek 3.49
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B08 4 Frýdek Místek 23.97
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 26 Třinec 1398
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 14 Třinec 3:06.22
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F01 24 Třinec 21.72
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F01 7 Třinec 3.86
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 3 Třinec 12.72
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B04 4 Třinec 09.77
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 65 Mladá Boleslav 08:55
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 4 Ostrava - Vítkovice 11.88
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 33 Ostrava - Vítkovice 3.47
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B12 3 Ostrava - Vítkovice 23.36
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R09 5 Ostrava 09.57
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 5 Ostrava 12.55
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok daleký/Žkm/B02 27 Ostrava 3.58
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B04 4 Ostrava - Vítkovice 52.89
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R10 6 Ostrava - Vítkovice 09.57
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F02 8 Ostrava - Vítkovice 3.62
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B10 1 Ostrava - Vítkovice 23.61