Karta atleta

Export do excelu
  • Lola Bláhová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Šístek Michal
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 h Praha - Juliska 24.01.2019
60 m 08.78 Praha - Jeseniova 01.06.2020
150 m 21.43 Praha - Jeseniova 08.06.2020
600 m 1:56.32 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:42.08 Praha - Děkanka 09.05.2019
800 m 2:42.05 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.0 Praha - Jeseniova 05.06.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Jeseniova 01.06.2020
skok daleký 4.08 Praha - Jeseniova 10.06.2020
vrh koulí 2kg 08.11 Praha - Jeseniova 24.04.2019
hod kriketovým míčkem 34.22 Praha - Jeseniova 17.06.2019
pětiboj 1960 Praha - Jeseniova 05.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 h Praha - Juliska 24.01.2019
60 m 08.9 Praha - Jeseniova 05.06.2019
150 m 21.69 Praha - Stromovka 14.05.2019
600 m 1:56.32 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:42.08 Praha - Děkanka 09.05.2019
800 m 2:42.05 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.0 Praha - Jeseniova 05.06.2019
skok vysoký 1.30 Praha - Jeseniova 29.05.2019
skok daleký 4.03 Praha - Jeseniova 05.06.2019
vrh koulí 2kg 08.11 Praha - Jeseniova 24.04.2019
hod kriketovým míčkem 34.22 Praha - Jeseniova 17.06.2019
pětiboj 1960 Praha - Jeseniova 05.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B3 1 Praha-Stromovka 2:42.05
16.10.2019 Přespolní běh (Přeshřišťový běh) (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/B 3 Praha - Jeseniova 0:02:46
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm 11= Praha - Eden 1.25
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 11 Praha - Eden 2:49.65
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm/F 12 Praha - Jeseniova 1.22
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 5 Praha - Jeseniova 2:51.40
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Praha - Jeseniova 07.90
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B10 2 Praha - Jeseniova 09.08
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Jeseniova 34.22
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Jeseniova 2:46.56
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Jeseniova 08.9
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/F Praha - Jeseniova 2:46.8
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Praha - Jeseniova 12.0
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Jeseniova 32.54
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm Praha - Jeseniova 4.03
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Jeseniova 09.00
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm/F Praha - Jeseniova 1.30
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 7 Praha - Stromovka 07.16
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B05 1 Praha - Stromovka 21.69
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B02 1 Praha - Děkanka 2:42.08
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Praha - Jeseniova 08.11
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 1:56.32
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 4 Praha - Vítkov 0:04:39
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 4 Praha - Vítkov 0:04:39
28.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B02 5 Praha - Strahov 2:55.84
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/FD Praha - Juliska 09.32
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R10 1 Praha - Juliska 09.30
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 2:52.70