Karta atleta

Export do excelu
  • Bláhová Lola
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Michal Šístek
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.00 Praha - Jeseniova 29.5.2019
60 m 09.30 h Praha - Juliska 24.1.2019
150 m 21.69 Praha - Stromovka 14.5.2019
600 m 1:56.32 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:42.08 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 2:52.70 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 12.92 Praha - Jeseniova 23.4.2018
hod kriketovým míčkem 34.22 Praha - Jeseniova 17.6.2019
vrh koulí 2kg 08.11 Praha - Jeseniova 24.4.2019
skok daleký 3.83 Praha - Jeseniova 11.9.2018
skok vysoký 1.30 Praha - Jeseniova 29.5.2019
Přespolní běh 0:04:39 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.00 Praha - Jeseniova 29.5.2019
60 m 09.30 h Praha - Juliska 24.1.2019
150 m 21.69 Praha - Stromovka 14.5.2019
600 m 1:56.32 Praha - Jeseniova 24.4.2019
800 m 2:42.08 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 2:52.70 h Praha - Stromovka 16.1.2019
hod kriketovým míčkem 34.22 Praha - Jeseniova 17.6.2019
vrh koulí 2kg 08.11 Praha - Jeseniova 24.4.2019
skok vysoký 1.30 Praha - Jeseniova 29.5.2019
Přespolní běh 0:04:39 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) kriket/Žkm Praha - Jeseniova 34.22
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Jeseniova 2:46.56
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Jeseniova 09.00
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) výška/Žkm/F Praha - Jeseniova 1.30
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 7 Praha - Stromovka 07.16
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B05 1 Praha - Stromovka 21.69
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B02 1 Praha - Děkanka 2:42.08
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 8 Praha - Jeseniova 08.11
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 1:56.32
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 4 Praha - Vítkov 0:04:39
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 4 Praha - Vítkov 0:04:39
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B02 5 Praha - Strahov 2:55.84
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/FD Praha - Juliska 09.32
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R10 1 Praha - Juliska 09.30
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 2:52.70