Karta atleta

Export do excelu
  • Kulová Valentýna
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.49 Frýdek Místek 14.05.2019
60 m 09.15 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
150 m 23.87 Třinec 13.06.2019
150 m 22.59 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
300 m 59.16 Frýdek-Místek 01.05.2018
600 m 2:20.50 Brno 10.09.2018
800 m 3:22.38 Ostrava - Poruba 05.05.2019
60 m překážek 12.74 Ostrava - Poruba 05.05.2019
pětiboj 1150 Ostrava - Poruba 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.09 Frýdek-Místek 01.05.2019
hod raketkou 16.90 Ostrava - Poruba 07.04.2018
skok daleký 3.99 Opava 23.05.2019
skok daleký 4.01 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
150 m 22.59 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
skok daleký 4.01 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R10 5 Ostrava - Vítkovice 09.62
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B10 5 Ostrava - Vítkovice 23.87
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R33 7 Brno 09.77
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KH 7 Brno 3.58
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B03 6 Frýdek-Místek 24.24
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 22 Frýdek-Místek 3.60
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 20 Třinec 3.96
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B07 3 Třinec 23.87
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 10 Opava 3.99
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B03 7 Opava 09.49
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B06 2 Frýdek Místek 09.49
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 48 Frýdek Místek 2.94
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm 10 Ostrava - Poruba 1150
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Ostrava - Poruba 10.17
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B01 10 Ostrava - Poruba 3:22.38
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Ostrava - Poruba 12.74
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žkm 9 Ostrava - Poruba 27.41
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žkm 8 Ostrava - Poruba 3.36
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 30 Frýdek-Místek 30.09
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B11 4 Frýdek-Místek 09.76
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R06 6 Ostrava - Vítkovice 09.81
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F02 6 Ostrava - Vítkovice 3.66
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B07 3 Ostrava - Vítkovice 24.50