Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Holakovská
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
60 m 09.34 Brno 07.09.2020
150 m 24.37 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 23.51 Brno 07.09.2020
800 m 3:19.19 Kladno 29.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 14.34 Kladno 29.05.2020
skok daleký 3.91 Slaný 04.09.2020
hod kriketovým míčkem 25.63 Kladno 29.05.2020
pětiboj 1171 Kladno 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.75 Beroun 07.06.2019
60 m 09.44 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
150 m 25.97 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 24.65 Kutná Hora 05.05.2019
skok daleký 3.51 Stará Boleslav 21.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R5 7 Jablonec nad Nisou 09.44
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm/FC Jablonec nad Nisou NM
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Žkm 23 Roztoky 3.60
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R12 4 Roztoky 09.98
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Stará Boleslav 24.94
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Stará Boleslav 10.04
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B03 3 Stará Boleslav 09.80
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 9 Stará Boleslav 3.51
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm/F 31 Slaný 3.30
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R08 5 Slaný 09.85
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm/FA 30 Beroun 3.44
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R06 6 Beroun 09.75
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R03 6 Kladno 09.91
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B02 6 Kladno 25.05
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JA 23 Kutná Hora 3.19
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B05 5 Kutná Hora 24.65
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R13 5 Praha - Strahov 10.16
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B21 3 Praha - Strahov 25.97
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/R08 MS Praha - Strahov 09.94