Karta atleta

Export do excelu
  • Pařízková Lenka
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.65 Stříbro 01.06.2019
60 m 10.36 h Praha - Strahov 10.03.2018
150 m 24.07 Plzeň 15.09.2019
800 m 3:24.86 Plzeň 09.05.2019
60 m překážek 14.91 Sušice 21.06.2019
pětiboj 1041 Sušice 21.06.2019
hod kriketovým míčkem 27.96 Sušice 21.06.2019
hod plným míčem 1kg 07.60 h Praha - Strahov 10.03.2018
skok daleký 3.61 Sušice 13.06.2019
skok daleký 2.81 h Praha - Strahov 10.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 Stříbro 01.06.2019
150 m 24.07 Plzeň 15.09.2019
800 m 3:24.86 Plzeň 09.05.2019
60 m překážek 14.91 Sušice 21.06.2019
pětiboj 1041 Sušice 21.06.2019
hod kriketovým míčkem 27.96 Sušice 21.06.2019
skok daleký 3.61 Sušice 13.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žkm/B05 1 Plzeň 24.07
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R06 2 Plzeň 09.87
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. A (Atletika Klatovy) dálka/Žkm/F 18 Klatovy 3.45
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/R03 3 Klatovy 09.78
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) pětiboj/Žkm 29 Sušice 1041
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m př./Žkm/B06 4 Sušice 14.91
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 800 m/Žkm/B01 12 Sušice 3:30.58
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) kriket/Žkm 20 Sušice 27.96
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) dálka/Žkm 25 Sušice 3.55
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m/Žkm/B06 2 Sušice 09.66
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) dálka/Žkm 11 Sušice 3.61
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/R06 3 Sušice 09.62
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žkm/F Stříbro DNS
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R10 4 Stříbro 09.65
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R05 MS Plzeň 10.00
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm MS Plzeň 3.27
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žkm 12 Domažlice 3.30
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žkm/R01 4 Domažlice 09.85
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 36 Plzeň 0899
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žkm 20 Plzeň 26.34
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm 24 Plzeň 3.48
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B05 Plzeň DNF
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B04 7 Plzeň 09.97
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B03 11 Plzeň 3:24.86