Karta atleta

Export do excelu
  • Bučková Natálie
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér Monika Pekařová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.8 Jihlava 16.05.2019
60 m 10.38 Třebíč 11.05.2019
150 m 25.86 Humpolec 15.09.2019
500 m 1:59.2 Jihlava 16.05.2019
600 m 1:59.46 Třebíč 21.05.2019
800 m 2:47.73 Třebíč 11.05.2019
60 m překážek 13.28 Třebíč 21.09.2019
pohár rozhlasu 0750 Třebíč 21.05.2019
pětiboj 1267 Třebíč 11.05.2019
čtyřboj 0638 Třebíč 24.06.2018
hod oštěpem 400g 16.05 Třebíč 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.50 Jihlava 01.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.00 Jihlava 16.05.2019
vrh koulí 2kg 04.62 Humpolec 15.09.2019
skok daleký 3.66 Třebíč 21.05.2019
skok vysoký 1.10 Jihlava 04.05.2019
Přespolní běh 0:04:32 Jihlava 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 KP v přespolním běhu (Atletika Jihlava z.s.) Přespolní běh/Žkm 18 Jihlava 0:04:32
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 14 Jihlava 1097
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) kriket/Žkm 7 Jihlava 27.00
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žkm 15= Jihlava 3.57
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B02 1 Jihlava 3:06.92
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B04 8 Jihlava 10.49
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 60 m př./Žkm/B04 4 Jihlava 14.15
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B07 2 Třebíč 13.28
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FC 19 Třebíč 3.28
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B09 6 Třebíč 10.64
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FC 15= Třebíč 25.50
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B06 1 Třebíč 2:51.20
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 54= Třebíč 1232
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 57 Humpolec 0761
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B12 3 Humpolec 25.86
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) výška/Žkm/FC 12 Humpolec 1.05
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) koule 2kg/Žkm/FB 23 Humpolec 04.62
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) oštěp 400g/Žkm/FB 11 Humpolec 13.27
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm 6 Jihlava 3:02.75
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žkm/F 19 Jihlava 3.40
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) kriket/Žkm/F 11 Jihlava 30.50
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) dálka/Žkm/F 13 Třebíč 3.66
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) 600 m/Žkm/B01 2 Třebíč 1:59.46
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) poharR/Žkm 12 Třebíč 0750
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 45 Jihlava 1049
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žkm/FA 33 Jihlava 3.04
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) kriket/Žkm/FB 25 Jihlava 23.25
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m př./Žkm/B03 8 Jihlava 14.18
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B04 7 Jihlava 10.62
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B05 1 Jihlava 2:54.04
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 50 m/Ž 53 Jihlava 08.8
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 500 m/Ž 50 Jihlava 1:59.2
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) plný míč 1kg/Žkm/F 22 Jihlava 06.00
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 20 Třebíč 1267
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/F 13 Třebíč 29.84
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/F 23 Třebíč 3.27
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B03 6 Třebíč 14.24
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B04 6 Třebíč 10.38
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B02 2 Třebíč 2:47.73
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 400g/Žkm/F 7 Třebíč 16.05
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/F 25 Třebíč 3.66
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/F 6 Třebíč 3:00.04
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky/B01 8 Jihlava 2:54.18
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) výška/Žky/F 15 Jihlava 1.10
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žky/F 26 Jihlava 3.53
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 51 Mladá Boleslav 08:37