Karta atleta

Export do excelu
  • Rajmová Aneta
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér Adam Zikmund
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.58 Jablonné v Podještědí 23.6.2018
50 m 07.52 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
60 m 08.77 Rumburk 11.5.2019
60 m 08.96 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
150 m 21.58 Turnov 6.6.2019
300 m 50.28 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
600 m 2:03.57 Jablonné v Podještědí 23.6.2018
800 m 2:47.42 Rumburk 11.5.2019
60 m překážek 10.35 Mladá Boleslav 9.5.2019
60 m překážek 11.27 h Jablonec nad Nisou 16.2.2019
pětiboj 2238 Rumburk 11.5.2019
čtyřboj 1653 Jablonné v Podještědí 23.6.2018
trojboj 1222 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
hod kriketovým míčkem 28.15 Rumburk 11.5.2019
hod plným míčem 1kg 09.10 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
vrh koulí 2kg 05.50 Jičín 16.4.2019
vrh koulí 2kg 06.35 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
skok daleký 3.49 Česká Lípa 12.5.2018
skok daleký 4.19 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
Přespolní běh 0:01:19 Mladá Boleslav - park Štěpánka 7.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.77 Rumburk 11.5.2019
60 m 08.96 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
150 m 21.58 Turnov 6.6.2019
800 m 2:47.42 Rumburk 11.5.2019
60 m překážek 10.35 Mladá Boleslav 9.5.2019
60 m překážek 11.27 h Jablonec nad Nisou 16.2.2019
pětiboj 2238 Rumburk 11.5.2019
trojboj 1222 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
hod kriketovým míčkem 28.15 Rumburk 11.5.2019
vrh koulí 2kg 05.50 Jičín 16.4.2019
vrh koulí 2kg 06.35 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
skok daleký 4.19 Jičín 16.4.2019
skok daleký 4.19 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
Přespolní běh 0:01:40 Jičín 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žkm/R2 8 Jablonec nad Nisou 10.80
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žkm/R02 2 Mladá Boleslav 08.89
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) 60 m př./Žkm/B02 1 Mladá Boleslav 10.95
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) dálka/Žkm 19 Mladá Boleslav 3.83
06.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva sk. C (AC Turnov) 150 m/Žkm Turnov 21.58
06.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva sk. C (AC Turnov) 60 m př./Žkm Turnov 10.81
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 800 m/Žkm/B01 5 Rumburk 2:47.42
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) pětiboj/Žkm 6 Rumburk 2238
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) kriket/Žkm 9 Rumburk 28.15
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) dálka/Žkm 8 Rumburk 4.18
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 60 m př./Žkm/B03 1 Rumburk 10.87
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 60 m/Žkm/B02 3 Rumburk 08.77
09.05.2019 1.kolo KP LKAS družstev mladšího žactva - skupina "C" (AC Mladá Boleslav) dálka/Žkm 4 Mladá Boleslav 4.11
09.05.2019 1.kolo KP LKAS družstev mladšího žactva - skupina "C" (AC Mladá Boleslav) 60 m př./Žkm MS Mladá Boleslav 10.35
16.04.2019 Uzavřené kontrolní závody žactva (AC TJ Jičín) 60 m/Žkm/B01 1 Jičín 08.9
16.04.2019 Uzavřené kontrolní závody žactva (AC TJ Jičín) dálka/Žkm Jičín 4.19
16.04.2019 Uzavřené kontrolní závody žactva (AC TJ Jičín) koule 2kg/Žkm 15= Jičín 05.50
16.04.2019 Uzavřené kontrolní závody žactva (AC TJ Jičín) 800 m/Žkm/F Jičín 2:51.6
13.04.2019 Okresní přebor žactva v přespolním běhu (AC TJ Jičín) Přespolní běh/Žkm Jičín 0:01:40
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žkm/B 3 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:03:25
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žkm/B01 4 Jablonec nad Nisou 11.27
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm 11= Jablonec nad Nisou 3.97
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R02 2 Jablonec nad Nisou 09.05
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/FB 5 Jablonec nad Nisou 08.98
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) trojboj/Žkm 15 Jablonec nad Nisou 1222
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Žkm 12 Jablonec nad Nisou 4.19
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) koule 2kg/Žkm 33= Jablonec nad Nisou 06.35
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žkm/B02 1 Jablonec nad Nisou 08.96